Boya Badana Barbaros

Boya Badana Barbaros


Boya Badana Barbaros

Boya Badana BarbarosBildiğiniz gibi boya ve badana işleri zemini ve parkeleri oldukça kirleten, boya kalıntıları bırakan bir iştir. Bu kalıntıların ve boya, badana sonra oluşacak kirlilikten Tek Temizlik sayesinde kurtulabilirsiniz.

Tek Temizlik boya, badana ve tadilat sonrası temizlik hizmetini profesyonel personeli ve kaliteli temizlik malzemelerini kullanarak vermektedir.

Kurulduğumuz günden bu güne kadar hizmetlerimizde kaliteyi benimsemiş olarak hizmetlerimizi vermekteyiz. Sektörde hizmet çeşitliliğimiz oldukça fazladır. Verdiğimiz hizmetlerimizden biri de boya badana temizliğidir.

Tek Temizlik olarak müşterilerinin menfaatini kendi menfaatlerinin üzerinde tutarak çalışarak, sorunsuz hizmet anlayışı ile kullanılan malzemenin en kalitelisini temin eden ve müşterilerinin hizmetlerinde kısıntı yapmadan kullanan ender temizlik şirketlerindendir. İstanbul Barbaros Boya Badana Temizliği için bizi tercih eden herkes memnun kalarak ayrılmaktadır.

Tek Temizlik olarak çalışma prensibimize gelecek olursak; çalışanlarımızın hepsi SGK' lı olup istenmesi üzere SGK giriş belgeleri gösterilerek hem sizi hem kendi çalışanlarımızı güven altına alarak işimize başlıyoruz. Merdiven, bez, deterjan v.b kullanılacak malzemelerin hepsini firmamız tarafından temin ediyoruz, ayrıca özellikle istediğiniz markalar varsa tercihinize önem verip bu doğrultuda deterjan seçimi yaparak size ve fikirlerinize önem veriyoruz. Yerlerde ki bütün boya ve harçlar tek tek kazınarak ilk zamanki görünümüne kavuşturuyoruz. Cam ve pencere kenarlarında ki boya ve harçları da temizleyerek evin en ufak noktasında bile boya kalıntısı bırakmadan temizliğimizi bitiriyoruz.

Tek Temizlik olarak sizi ve yaşam alanınızı önemsiyor, kendi evimiz gibi benimseyerek hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.