Dış Cephe Temizliği Halıcıoğlu

Dış Cephe Temizliği Halıcıoğlu


Dış Cephe Temizliği Halıcıoğlu

Dış Cephe Temizliği HalıcıoğluBir işyerinin, şirketin veya evin dış görünüşü ve temizliği ilk izlenimi oluşturmaktadır. İnsanların dikkatini bu kadar çok çeken dış görünüşün temizliği de doğal olarak önemli oluyor. Dış cephe temizliği uzmanlık gerektiren bir konudur. Cam ve metal kısımların temizliği birbirinden farklılık göstermektedir ve profesyonel kişiler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe ve yeterli ekip ve ekipmanı ile Tek Temizlik, İstanbul Halıcıoğlu da dış cephe temizliği işini son derece titizlikle ve dikkatle yapmaktadır.

Tek Temizlik gerek temizlik sırasında gerekse temizlik sonrası hizmetlerde gösterdiği sınırsız gayreti ile bu memnuniyeti ve güveni hak edeceğini ortaya koymuştur. Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, müşteri merkezli sistemlerin planlanması, lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

Dış cephe temizliği için günümüz teknolojisine uyarak hizmet ağımızı vinçli, sepetli vinçlerden destek alarak veriyor ve  alicobant, kompozit, siding, alüminyum, plastik boya, btb, granit gibi kaplama malzemelerine özel kimyasallar kullanarak  malzemenin formunu ve özelliğini bozmadan uzun ömürlü temizlik elde ediyoruz.
Tek Temizlik yapmış olduğu hizmetlerinde müşteri memnuniyetini garanti etmekte olup sizler için çalışmakta ve büyümektedir.