Fevziçakmak İnşaat Sonrası Temizlik

Fevziçakmak İnşaat Sonrası Temizlik


Fevziçakmak İnşaat Sonrası Temizlik

Fevziçakmak İnşaat Sonrası Temizlikİnşaat sonrası temizlik en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Tek Temizlik inşaat sonrası temizlik hizmetiyle burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşup, temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzemeleri tespit ederek, iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

İnşaat sonrası temizlikler;  taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliğini kapsar. Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir. İnşaat sonrası temizlikler için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal, makine gibi gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde işlerini titizlik ile yerine getirir.

İnşaat sonrası temizliği diğer temizlik işlemlerine göre farklı uygulamalar, donanım ve tecrübe istemektedir. Eğer inşaat sonrası temizliğinin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız ve tecrübeniz yok ise hemen profesyonel destek için  İstanbul Fevziçakmak muhiti için Tek Temizlik ile iletişime geçerek detaylı bilgilendirmeye sahip olun.