Güneşli Ev Temizlik Şirketleri

Güneşli Ev Temizlik Şirketleri


Güneşli Ev Temizlik Şirketleri

Güneşli Ev Temizlik Şirketleri içerisinde Tek Temizlik firmamız ev temizliği hizmetinde yaklaşık olarak 15 yıldır temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Ev temizliği ise yapılan temizlik hizmetinin en başında geliyor. Bizimle telefon numaramız üzerinden iletişime geçilmesi durumunda fiyat teklifimizi alarak hızlı bir çalışma başlatılabilmektedir. Ev temizliği hizmetimizde binalarda, sitelerde ve villalarda sorunsuz bir temizlik hizmeti sağlanabilmektedir. Güneşli Ev Temizlik Şirketleri ev temizliği hizmetimizde ücretsiz keşif hizmeti sonrasında metrekareye bağlı olarak fiyat değerlendirilmesi yapılır. Bu hizmette profesyonel çözümler sunularak evinizin en hijyenik şekilde kalması sağlanır. İster günlük, ister haftalık isterseniz de aylık genel temizlik hizmeti verilebilmektedir.

Ev temizlik hizmetinde firmamız 3 farklı çalışma yürütebilmektedir. Bunlardan birincisi boş olan evin temizliği, ikincisi eşyalı ve dolu olan ev temizliği son olarak ise inşaat sonrasında ev temizliği hizmeti.

Boş ev temizliği hizmetimizde camların silinmesi pencere ve kapıların temizlenmesi, fayans ve parkelerin temizliği, mutfak duvar ve dolap temizliği, banyo temizliği ve balkon temizliği yapılabilmektedir.  Eviniz temizlik sonrasında pırıl pırıl olacak ve her türlü hijyen eksiksiz bir şekilde sağlanacaktır.

Eşyalı ev temizliği hizmetimizde ise camlar, çerçeveler kapıların pencerelerin silimi, koltukların yıkanması varsa halıfleks yıkaması, duvarların silimi, peteklerin buharlı temizlikleri, aydınlatma gereçlerinin silinmesi, ıslak zemin ve derzlerin aralarının silinmesi, yüzey temizlikleri, küvet, lavabo ve banyonun buharlı temizlik yapılması, mutfak ve dolapların silinmesi kısacası evinizde her ne varsa hijyenin sağlanması için silinerek temizlenmesi gerçekleştirilmektedir.

İnşaat sonrasında temizlik hizmetimizde ise cam ve çerçeveler, zeminlerdeki bant, etiket harç,boya gibi atıkların silinmesi. Bu hizmetimiz sırasında kullandığımız uygun kimyasallar sayesinde herhangi bir şekilde çizilme ya da yıpranma olmayacaktır. İnşaat temizliği temizlik hizmeti içerisinde en çok uğraştırandır. Bunu kendiniz yapmak istediğinizde günlerinizi alabilir ve yeterli olan temizliği sağlamayabilirsiniz. Dolayısıyla inşaat sonrasında temizlik hizmeti almak sizi birçok şeyden kurtaracaktır.

Güneşli Ev Temizlik Şirketleri ev temizliği firması olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz temizlik hizmetlerinin yanı sıra yangın sonrasında temizlik, su baskını sonrası temizlik gibi birçok temizlik konusunda da detaylı çalışmalar yapılabilmektedir.