Mermer Temizliği

Mermer Temizliği


Mermer Temizliği

Mermer Temizliği Mermer Cilalamaİstanbul temizlik firmaları içerisinde en çok dikkati üzerine çeken firmamız Tek temizlik sağladığı hizmet çeşitliliklerini de sürekli olarak güncellemektedir. Bu anlamda vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında mermer temizliği ve mermer cilalama hizmeti de dahil edilmiştir. Bir mekana girerken ya da girdiğiniz de dikkati çeken doğrudan zemin olmuştur. Sert ve yumuşak zeminlerin tamamına uygulanması gereken temizlik işleminde mekanın türüne göre kullanılacak olan malzemenin türü belirlenir.

Tek temizlik ister evinizde, ister ofisinizde, ister plaza, alışveriş merkezlerinde gerekli olan hijyenin alanların oluşturulması ve zeminin daha fazla öne çıkarılması konusunda her türlü desteği sağlayarak uygun çözümler sunar.

Mekanların vazgeçilmezlerinden olan mermer, granit ve seramiklerde itinalı bir temizlik ve cilalama işlemi gerçekleştirilir. Uygulama sonrasında zeminin gerekli olan tüm bakımı gerçekleştirildikten sonra pırıl pırıl bir şekilde teslimi yapılır.  Zemin temizliği işleminin gerçekleştirilmesinin ardından polimerize veya kristalize cila uygulamasıyla zeminin daha parlak ve estetik anlamda güzel görünmesi sağlanır ve parlaklığın daha kalıcı olması gerçekleştirilir.

İstanbul’da mermer temizliği ve mermer cilalama denildiği zaman Tek temizlik yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle birlikte her zaman ilk sırada yer almıştır.

Firmamız temizlik işlemine göre ekipmanların ve makinelerin teminini gerçekleştirir. Bu anlamda mekanın tespiti önemlidir. Sert zeminle yumuşak zeminde kullanılan malzemelerin aynı olmaması zemine zarar verilmemesi açısından da önemli bir ayrıntıdır. Dolayısıyla ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz mekanın tespitini yaptıktan sonra gerekli malzemeler ayarlanır.  Mermer temizliği işlemi öncesinde gerekli olan temizlik yapılarak cilalama işlemi öncesinde hazır hale getirilir. Bu hizmetimiz birçok alanı kapsamaktadır. Özellikle de büyük mekanlarda ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda bu hizmetin alınması kaçınılmaz olacaktır. Firmamız bunun için bizden destek istemeniz halinde size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Sitemiz üzerindeki iletişim kanallarımızdan bize ulaşmanız durumunda gerekli olan çalışma ivedilikle başlatılır.

Mermer ve benzeri sert zeminlerde temizlik sonrasında uygulanacak olan cilalama işlemi sonrasında daha  estetik, daha parlak ve daha hijyenik alanların oluşturulması sağlanır.