0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

OFİS TEMİZLİĞİ

Profesyonel ofis temizliği hizmetimiz ile %100 hijyenik ve çalışma koşulları sağlıyoruz. Ortam dezenfeksiyonu ile bakteri ve virüslerin yayılmasını tamamen önlüyoruz.

Profesyonel İşyeri ve Ofis Temizliği Hizmeti

Ofis haftanın en az 5 günü vakit geçirdiğiniz çalışma alanınızdır. Siz dahil bir çok kişinin ortak kullanım alanı olan ofisler çok çabuk kirlenmektedir. Bu nedenle ofis temizliği sık sık yapılmalı ve hijyenik bir çalışma alanı oluşturulmalıdır.

İşyeri ve ofislerde hijyenin önemi büyüktür. Pis ve dağınık bir ortamda düzenli çalışma alanı oluşturulamayacağı gibi, temiz ve tertipli bir ortamda ise verimli çalışmalara imza atıldığı yapılan analizlerle tespit edilmiştir. Bu nedenle iş yerlerinde Ofis Temizliği düzenli olarak yapılmalıdır.

Ancak ofisin ne sıklıkta temizleneceği personel sayısı ve ziyaretçi sayısıyla da ilgilidir. Çok yoğun olmayan sadece birkaç personele sahip bir alanda haftada bir defa temizlik yeterli gelirken, oldukça kalabalık bir kadroya sahip işletmelerde günlük İşyeri Temizliği yapılması gerekir. Bu konuda firmamızın sahip olduğu tecrübe, sizlerin her daim temiz bir ortamda çalışmasını sağlayacağı için bizlerle iletişime geçerek kaliteli temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Tek Temizlik Ofis Temizliği Hizmeti Neleri Kapsar?

15 yıllık tecrübemiz ile ev, ofis, işyeri ve villa temizliği yapıyoruz. Vermiş olduğumuz ofis temizliği hizmeti ofisin baştan aşağı temizliğini kapsar. Bu doğrultuda;

 • Ofis Zemin Temizliği
 • Varsa Halıfleks Temizliği Ve Yıkama
 • Ofis İlaçlama
 • Dezenfeksiyon
 • Koltuk Yıkama
 • İç Ve Dış Cephe Cam Temizliği
 • Masa, Sandalye Dolap Ve Raf Temizliği

Firmamız deneyimli kadrosu ve ekip arkadaşları ile temizliğin hakkını veren ve %100 hijyen sağlayan bir firmadır. Amacımız sağlıklı, hijyenik, düzenli ve tertipli bir çalışma ortamı oluşturarak verimli bir çalışma alanı oluşturmaktır.

Ofis Temizliği Hangi Aralıklarla Yapılır?

Genel ofis temizliği ayda bir cam temizliği, her hafta sonu 1 gün temizlik, her gün mesai sonu temizlik gibi farklı alternatiflere sahiptir. Talebiniz üzerine personellerimiz gün içinde ortak çalışma alanlarını sizin için düzenli olarak temizleyebilir. Ayrıca periodik aralıklar ile de ofis temizliği yaptırabilirsiniz. Bu çalışma alanınızın daha üzün süre temiz kalmasını ve verimli bir iş ortamı oluşmasını sağlar.

Ofis Dezenfeksiyonunu Nasıl Yapıyoruz?

Ofis dezenfeksiyonu pandemi ile birlikte oldukça ciddi bir konu haline gelmiştir. Bu nedenle özverili ve profesyonel bir şekilde yapılmalı ve çalışanların sağlıkları korunmalıdır.

Ofis temizliği yapım aşamaları;

 1. Buhar makinaları ile özellikle tuvalet, petek ve banyo temizliği sağlanır.
 2. Ortam dezenfeksiyon cihazları ile komple hijyen sağlanır. (ULV Sistemi)
 3. Kapı kolu, priz, klavte, telefon, dolap kupları ve muslukların dezenfeksiyonu
 4. Kumaş vakumlama özelliği ile koltuk ve kumaşların makine ile temizlenmesi

Gördüğünüz gibi ofis temizliği hizmeti tüm ofisin A’dan Z’ye temizlenmesi için önemlidir. Bunu ofis çalışanının yapması mümkün olmadığı için profesyonel ofis temizleme şirketleri ile anlaşmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

İstanbul En Yakın Profesyonel Ofis Temizleme Şirketleri

İstanbul’da en yakın profesyonel ofis temizleme şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. 15 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile ofis temizliğini titizlikle yönetiyoruz. Bünyemizde eğitim verdiğimiz çalışanlarımız ofis temizliğini ve dezenfeksiyonunu profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek size hijyenik bir çalışma alanı sunuyor.

Dolayısıyla İstanbul Ofis Temizliği Firmaları başlığı altında bir araştırma yapacak olursanız, karşınıza çok sayıda firma adı çıkacağı kesindir. Karşınıza çıkan bu firmaların çalışma geçmişlerini analiz ederek doğru adrese ulaşabilir, Ofis Temizliği için en iyi hizmeti alabilirsiniz. İşte bu firmalardan biri olarak sizlere en iyi koşullarda hizmet vereceğimizi ve dilediğiniz gibi firmamızı araştırdıktan sonra istediğinizde iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz.

Ofis Temizliği Hizmeti Verdiğimiz İşyerleri

 • Fabrika
 • Muhasebe şirketleri
 • Diş muayenehanesi
 • Doktor muayenehanesi
 • Reklam ajansı
 • Avukatlık ofisi
 • Mali müşavirlik ofisi
 • Üniversite öğretmen ofisleri

Profesyonel Ofis Temizleme Fiyatları

Ofis temizleme fiyatları ofisin büyklüğü, ihtiyaç duyulan temizliğin derinliği ve kapsamına göre değişmektedir. Bu nedenle ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra sizden gerekli bilgileri alıyoruz ve fiyat hesaplaması yaparak sizi bilgilendiriyoruz. Bütçenize uygun teklifler ile hijyenik ve profesyonel ofis temizleme fiyatları Tek Temizlik’te sizleri bekliyor.

Temiz ofisler sağlığınız açısından önemli olduğu gibi potansiyel müşterilerinizi de etkileyerek işinizi önemsediğinizi gösterir. Bu nedenle ofis temizleme fiyatları ne olursa olsun sizin faydanıza olacak sonuçları doğuracaktır. Profesyonel ofis temizliği hizmeti için hemen bizi arayın, gelelim ofislerinizi baştan yaratalım!

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Profesyonel ofis temizliği yaparken nelere dikkat ediyorsunuz?

  Ofis temizliği yaparken uzman ekibimiz öncelikle telefon, priz, kapı ve dolap kupları gibi ortak kullanılan cihaz ve eşyaların dezenfeksiyonunu sağlıyor. Ardından kirli çöp poşetleri değiştirilerek yenisi takılıyor. Masa üzerindeki evrakların düzeni sağlanıyor ve toz alınıyor. Çalışırken eldiven takan çalışanlarımız kendi güvenliğini sağlıyor. İnsan sağlığına uygun temizlik malzemeleri kullanıyoruz.

 • Ofis dezenfeksiyonunu nasıl sağlıyorsunuz?

  Ofis dezenfeksiyonunu sağlamak için buharlı dezenfeksiyon cihazları kullanıyoruz. Bu sayede ortam dezenfeksiyonunu sağlıyoruz. Dezenfekteli vakumlama cihazları ile kumaş ve koltuk temizliği yapıyoruz.

 • TOP