Okul Temizliği

Okul Temizliği


Okul Temizliği

Okul TemizliğiOkul insanların eğitimini gerçekleştirdiği dolayısıyla kalitenin her zaman üst seviyede olması gereken bir yer. Ancak kalite yalnızca eğitim anlamında da değil aynı zamanda hijyen konusunda da oldukça önemli. Çünkü çocuklarınızın günlerinin büyük bir bölümünü geçirdikleri okul ortamı ne kadar sağlıklı olursa gelecek nesiller içinde bir o kadar güven teşkil edeceklerdir.

Temizlik sektörü içerisinde yer alan ve de en önemli temizlik alanlarından birisini kapsayan şüphe yok ki okulların temizlikleridir. Özellikle ticari bir yaklaşım ele alınmadan çocukların sağlıklarının göz önünde bulundurulması ve dolayısıyla bu konuya daha fazla ilgili yaklaşılması gereklidir.  Okul temizliği denildiğinde ise firmamız bugüne kadar tek geçilmiştir. Çünkü yapılan işlemler sırasında yaklaşımımız ticareti kaygılarımızın çok daha üzerindedir. Çocuklar için sağlanacak hijyenik ortam olması gerektiği gibi düzenlenir.

Okul temizliği konusunun yalnızca bir görev değil aynı zamanda sorumlulukta gerektiği bilinmelidir. Bu nedenle de bu konuda hizmet verecek olan personelin bilgili ve işinin uzmanı olarak tercih edilmesi şarttır. Firmamız bu noktada çalıştığı her personelin bilinçlendirilmesi konusuna önem vermiş ve gerek konferanslarla gerek seminerlerle onların bu konudaki yetkinliğini de artırmıştır. Bizimle okul temizliği olsun ya da başka bir mekân temizlik hizmetinde çalışan her personelimiz özel yetiştirilmiş kalifiye olarak çalışmaktadır.

Okul temizliği elastik çalışma saatleri isteyen bir konudur. Bunun içinde gerek hafta içi gerekse hafta sonu temizlik hizmeti rahatlıkla verilebilir. Bizden beklentiler doğrultusunda yapabileceklerimizin en iyisi tercih edilerek hizmet vermeye çalışılır. Bugüne kadar referans anlamında pek çok okulla uzun yıllar boyunca çalışmış olan firmamız bu öneminde farkındadır.

Firmamız için güler yüz önemlidir. Bu amaçla çalışan her personelimiz güler yüzlü ve samimi bir şekilde yaklaşır. Özellikle de okullarda çocukların yaş ortalamalarının daha küçük olduğunu düşünürseniz onlarla daha iyi etkileşim kurmak ve onların personelimizden de rahatsız olmamasını sağlamak bizim en büyük amacımızdır.

Okul temizliğinde hijyenin öneminin yanı sırada kullanılan ürünlerde önemlidir. Çocukların ciltlerinde ve sağlıklarına zarar vermeyecek doğal ürünler kullanılarak özenle yaklaşılır.

Okul Temizliği yapar iken gözden kaçmaması gereken bir diğer mevzu ise en küçük ayrıntıların dahi atlanmamasıdır. Bu çocukların bulunduğu bölgelerde oldukça büyük tehlikeler oluşturabilmektedir. Zira firmamız çalışanlarının oldukça ilgili ve konsantre bir hizmet verebilmesi için özel çalışmalar ile psikolojik yönden hazır olmasını karşılamaktadır.