0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

OKUL TEMİZLİĞİ

Profesyonel okul temizliği hizmeti ile %100 hijyenik çözümler sağlıyoruz. Öğrencilere bakteri ve virüslerden arınmış bir eğitim kurumu sağlıyoruz.

%100 Hijyenik Okul Temizliği

Okullar her gün binlerce öğrenciyi barındıran eğitim kurumlarıdır. Bu yüzden okul hijyeni oldukça önemlidir. Okul hijyeni yeterli bir şekilde sağlanmaz ise çocuklar hastalanır ve bu hastalık bulaşıcı bir şekilde yayılır. Bu nedenle okul temizliği oldukça önemlidir.

Ortak kullanım alanı olan okullarda çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatının en temiz ve hijenik koşullarda geçmesi gerekir. Bu nedenle okul temizliği sık ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Her okulda temizlik personeli olmasına karşın günlük temizlik yapılsa da derin ve dip köşe temizlik  profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır.

Tek Temizlik Şirketi İle Profesyonel Okul Temizliği Hizmeti

Okul temizliği konusunda uzman olan firmamız profesyonel temizlik çalışanları ile okul temizliğini baştan aşağı yapmaktadır. Okul temiziği sadece sınıf ve tuvalet temizliği ile sınırlı değildir. Koridor, bahçe, spor salonu, yemekhane, kantin gibi tüm alanlar okullarda temizlik ve hijyenin sağlanması gereken alanlardır.

Bu kapsamda özellikle sıklıkla tuvaletlerin dezenfekte edilmesi gerekir. Uygun ekipman ve temizlik malzemeleri ile okul tuvaletlerinin temizlenmesi gerekir. Ekibimiz bu noktada çocuk sağlığına uygun temizlik malzemeleri kullanarak okulları dezenfekte etmektedir.

Okul Temizliği Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Okul temizliği yaparken öncelikle öğrenciler gelmeden genel temizliğin yapılmış olması gerekir. Özellikle sınıf ve koridorların güzelce temizlenmesi ve öğrenciler gelmeden ortamın havalandırılması gerekir. Sıra ve masaların tozları alınarak dezenfekte edilmelidir. Temizlik esnasında kimyasal madde kullanılmamalı ve öğrencilerin temas etmesi engellenmelidir. Okul temizliği yaparken organik ve doğal içerikli temizlik malzemeleri kullanılması gerekir.

Okul Temizliği Nasıl Yapılır?

Okul temizliği yapılırken hiçbir detay göz ardı edilmemelidir. Cam, çerçeve, masa, sıra, duvar panoları, tahta, dolap, öğretmen masası, koridor, idari birimlerin temizliği, bahçe, spor salonu dahil tüm okul detaylıca temizlenmelidir. Bu sayede öğrencilere hijyenik bir ortamda eğitim alma imkanı sunulur.

Tek Temizlik olarak okul temizliği yaparken uzman ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Ekip şefimiz her alan için personellerimizi ayrı ayrı görevlendiriyor ve hızlı ve hijyenik bir temizlik için kolları sıvıyoruz. Yoğun kullanım alanı olarak nitelendirilen okullarda hijyenin sağlanması oldukça güçtür. Yani temizliği yapacak olan personelin hijyen eğitimi almış olması gerekir. Ancak genel olarak okullardaki temizlik personellerine bakıldığında herhangi bir eğitim almadığı ve yeterli ekipmana sahip olmadığı için yapılan temizliğin yeterli gelmediği görülmektedir.

Bu sebeple Okul Temizliği Nasıl Yapılır? Denildiğinde uzman bir kadro, kaliteli ve sağlığa bir zararı olmayan temizlik malzemeleri eşliğinde yapılmalıdır şeklinde yanıt verebiliriz. Bu konuda yeterli donanıma sahip olan firmamızla iletişime geçerek dilediğiniz tarihlerde profesyonelce Okul Temizliği hizmeti alabilir, hem kendinizin hem de çocukların sağlığını koruyabilirsiniz.

En Uygun Okul Temizliği Fiyatları

Genel olarak bakıldığında okullarda tuvaletlerden sınıflara kadar her noktanın hijyenik olması gerekir. Özellikle öğrenci tuvaletlerinde bakteri analizi yapıldığında her gün düzenli olarak temizlenmesine rağmen lavabolarda yüksek oranda bakteri barındığı görülmektedir. Bunun nedeni Okul Temizliği yapılırken yeteri kadar güçlü temizlik malzemelerinin kullanılmamasına dayalı olarak alanda hijyenin sağlanamamasıdır.

Okullarda istenen hijyenin sağlanması için profesyonel anlamda tuvaletler başta olmak üzere sınıflar, yönetici odaları, spor salonları, gösteri salonları, malzeme salonları gibi her karenin temizlenmesi gerekir. Bu nedenle Okul Temizliği Fiyatları söz konusu olduğunda talebe göre rakamların şekil aldığını söyleyebiliriz. Bu hususta firmamızla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir, dilediğinizde firmamızdan temizlik desteği alarak okullarınızın ışıldamasını sağlayabilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

  • Okul temizliği yaparken hangi temizlik malzemelerini kullanıyorsunuz?

    Okul temizliği yaparken çocukların sağlığına uygun hijyenik ve dezenfekte özellikli temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede çocukların temas ettiği yerde kimyasal kalıntı kalmasını önlüyoruz.

  • Okul temizliği hizmetiniz ne kadar sürer?

    Okul temizliği için tercih edeceğiniz personel sayısına ve temizliğin detayına bağlı olarak süre değişmektedir. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizi arayın.

  • TOP