Osmangazi Boya Badana

Osmangazi Boya Badana


Osmangazi Boya Badana

Osmangazi Boya BadanaBoya ve badana işleri yapmakta olan Tek Temizlik titizlikle ça lışmış olsa bile boya badana ihtiyacı sonrası doğan temizlik ihtiyacı için de en büyük yardımcınızdır.

Boya işleri sırasında badana lekeleri oluşabilmekte ve eve bir süre boya kokusu sinmektedir. Boya sonrası temizlik işlerinin kolaylaştırabilmek ve boya kokusundan kolayca kurtulabilmek için boya badana temizliği mümkün olduğunca çabuk yapılmalı ve evi iyice havalandırmak gerekmektedir.

Boya badana temizliği için öncelikle koltuklarınızı ve mobilyalarınızın üzerindeki naylonları kaldırıp koltuk temizliğini yapıp, perdelerin, tüllerin ve güneşliklerin yıkayıp kurutarak astıktan sonra, duvardaki asılı olması gereken tüm eşyaların temizlenip tekrar eski yerlerine takıp genel düzenlemelerin ardından zemin temizliğine geçerek boya damlayan yerleri temizleyip meskenin kaba ve ince temizliğini yapıp size meskeninizi ilk günkü gibi tertemiz teslim ediyoruz.

Tek Temizlik olarak İstanbul Osmangazi boya badana temizliği hizmeti sunmaktayız, ister özel konutunuz olsun ister ofisiniz, ister bir hastane ya da okul tüm ortamlarda mimari çözümler ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için varız.