Taşdelen İnşaat Sonrası Temizlik

Taşdelen İnşaat Sonrası Temizlik
Taşdelen İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni yapılan inşaatların ya da yenilenen evlerinizin bitiminden sonrasında oluşan kalıntıları temizlemek oldukça zor ve meşakatli bir işlemdir. İnşaat yapım aşamasında oluşan toz, kir ve inşaat kalıntılarını atmak fazlasıyla zaman alacağı gibi sağlık açısından da oldukça riskli bir durum olup toza mağduriyet sonrası solunum sıkıntısı ya da alerjik sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda profesyonel olarak yardım alınması daha hızlı, hijyenik ve sağlıklı sonuç alınmasını sağlamaktadır. İnşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel olarak Tek Temizlik'den yardım alarak daha kısa sürede temizlenen alanda rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Taşdelen İnşaat sonrası temizlik hizmetimizde en sık talep edilen temizlik camlardaki bantlardır. Cam ve bant için oluşturduğumuz özel temizlik deterjanlarımız ile önce yumuşatıp, cama uyumlu bir kazıyıcı yardımı ile çıkartılmasını sağlamaktayız. Tabi zeminler üzerinde bulunan harç kalıntıları, alçıları ya da boyaları da unutmamak gerekir. Bu kalıntıları da yine özel temizleme ürünlerimiz ile önce yumuşatıyoruz daha sonra da üzerine kazıyıcı ve diğer donanımlarımızı kullanarak inşaat sonrası temizliğini gerçekleştiriyoruz. Tadilat yapılan eviniz içinse siz evin içindeyken mevcut eşyaların üzerini ambalaj yaparak temizlik işlemimizi sizi yormadan ve mağdur etmeden profesyonelce tamamlıyoruz.

Tek Temizlik, İstanbul Taşdelen İnşaat sonrası temizlik ile temizlik işinde deneyimli ve profesyonel olarak hizmet veren ekibimizle sizi yormadan inşaat sonrası temizliği yaparak, farklı yapı türüne göre yapılacak olan temizlik işlemi ile temizlenecek alanın bütün noktalarının temizliğini sağlanarak kullanıma hazır hale getirip, size teslimini yapar.