Zümrütevler Dış Cephe Temizliği

Zümrütevler Dış Cephe Temizliği


Zümrütevler Dış Cephe Temizliği

Zümrütevler Dış Cephe Temizliğiİstanbul ve civar illerde gün geçtikçe dış yapılardaki camlı binalar artmaktadır. Görünüş açısından oldukça estetik ve güzel görünüme sahip olan cam yapılı binalar temizlik açısından oldukça sorun teşkil etmektedir. Bizler profesyonel kadromuzla İstanbul Zümrütevler  civarının bu ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Bizler diğer firmalar gibi bir kova suyla dış cepheyi temizlemiyor kendi vinçlerimizle büyük hassasiyet göstererek size aydınlık dünyanın penceresini açıyoruz. Ayrıca sizlere bu cam temizliğinin belirli periyotlarla yapılmasını öneriyoruz. Özellikle kış aylarında oldukça yağmur suları ve dışarıda oluşan toz ve pislikler dış cephede kireçlenmelere sebep olmaktadır bu lekelerde yüzeysel bir temizlemeyle değil pahalı kimyasallarla temizlenmektedir. Bundan dolayıdır ki dış cephe temizliğinin belirli periyotlarla yapılmasında fayda vardır.

Bir meskenin dış görünüşü ve temizliği ilk izlenimi oluşturmaktadır. İnsanların dikkatini bu kadar çok çeken dış cephenin temizliği de doğal olarak önemli olmaktadır. Dış cephe temizliği uzmanlık gerektiren bir konudur. Cam ve metal kısımların temizliği birbirinden farklılık göstermektedir ve profesyonel kişiler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe ve yeterli ekip ve ekipmanı ile dış cephe temizliği işini son dere titizlikle ve dikkatle yapmaktadır. Tek Temizlik olarak kullandığımız ürünler kesinlikle TSE belgesine sahiptir. Çünkü işinde kaliteye önem vermekteyiz. Kullanılan temizlik malzemeleri kesinlikle binaya zarar vermemekte olup ilk günkü haliyle temizlik sağlamaktayız.

Tek Temizlik olarak müşterilerimizin detaylı , profesyonel ve sürdürülebilir kaliteli hizmet alması öncelikli hedefimizdir.