0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Sürekli insan trafiğine aruz kalan fabrikalarınızda hijyenik ve konforlu bir çalışma ortamı oluşturmak için bizden fabrika temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel Fabrika Temizliği Hizmeti

Fabrikalar insan yoğunluğunun oldukça fazla olduğu alanlardır. İnsan yoğunluğunun fazla olması ve makinaların üretim atıkları fabrikaların hızlı kirlenmesine neden olmaktadır. Bu da hijyenik olmayan bir çalışma ortamını beraberinde getirir. Özellikle gıda üretimi yapan fabrikaların temizliğe bilhassa önem vermesi gerekir. Bu noktada fabrika temizlik firmaları devreye girmektedir.

Büyük fabrikalar temizlik işlerini belli dönemlerde fabrika temizliği firmalarından destek alarak yapmaktadır. Bu sayede daha hızlı ve hijyenik bir ortamda işçilerine çalışma imkanı sunmaktadır.

Tek Temizlik Şirketi İle Profesyonel İç Dış Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği konusunda uzman olan firmamız fabrikanızın iç ve dış temizliğini profesyonel ekibi ile çok kısa bir sürede yaparak size tertemiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Fabrika temizliği konusunda sağlığa zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Malzeme teminini tamamen kendimiz sağlıyoruz ve sizden ekstra bir talepte bulunmuyoruz.

Ayrıca fabrika dış cephe temizliği konusunda da sizlere destek oluyor ve dış cephe yüzey çeşidine bağlı olarak uygun temizlik malzemeleri ile fabrikanızın ışıl ışıl parlamasını sağlıyoruz.

Fabrika Temizliği Hangi Malzemeler İle Yapılır?

Fabrikalar her gün tonlarca çöpün biriktiği iş yerleridir. Gıda atığı, üretim atığı ve insan atığı birleştiği zaman her gün fabrika kirliliği çok fazla artmaktadır. Bu nedenle fabrika temizliği yaparken kullanılacak olan temizlik malzemeleri oldukça önemlidir.

Uzman ekibimiz fabrika temizliği için endüstriyel temizlik malzemeleri kullanarak üretim tesisinizin hijyenini sağlamaktadır. Tek kişinin fabrikayı temizlemesi mümkün olmadığı için bu iş profesyonel firmalar ve ekipmanları ile çok daha hızlı ve hijyenik koşullar altında gerçekleşmektedir. Tek Temizlik olarak fabrika kirliliği sorununa profesyonel çözümler ile en hijyenik şekilde yanıt veriyoruz.

Fabrika Temizliği Aşamaları

Fabrika temizliği yaparken fabrikanın her alanı ayrı temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanılarak temizlenir. Sırası ile;

  • Fabrika ortak kullanım alanları,
  • Fabrika üretim tesisi,
  • İmalathane tuvalet, mutfak ve ofisleri temizlenmektedir.

Ekip şefimiz ekibin tüm gereksinimlerini ve yapması gerekenleri belirledikten sonra işe başlıyoruz. Fabrika temizliği yapan ekibimiz ayrılarak tüm bu alanların temizliğini tek seferde yapmaktadır. Bir alanda kullanılan temizlik malzemesi ve suyu diğer alanda kullanmıyoruz.  Bu sayede %100 hijyenik bir çalışma ortamı oluşması için gerekli tüm önlemleri alarak fabrika temizlik sürecini tamamlıyoruz.

En Uygun Seçenekler ile Bütçe Dostu Fabrika Temizliği Fiyatları

Fabrika temizliği fiyatları fabrika büyüklüğüne, temizlik ekibinin genişliğine ve kullanılacak malzemelere göre değişmektedir. Bu nedenle fabrika temizliği fiyatları için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bütçe dostu ve ekonomik çözümler ile işçilerinize çok daha hijyenik bir yaşam alanı sunabilirsiniz. Bizi arayın ve fabrika temizliği konusunda uzman ekibimizden destek alın.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

  • Fabrika temizliğini nasıl yapıyorsunuz?

    Fabrika temizliği öncesi fabrikanıza gelip keşif yapıyoruz. Ardından uygun fiyatları belirleyerek planlama yapıyoruz. Fiyat konusunda anlaşma yaptıktan sonra uygun günü belirleyip uzman personellerimiz ile fabrikanızı temizliyoruz. Fabrika temizliğini yaparken özel dezenfektan malzemeler kullanıyoruz. Sepetli vinç, zemin yıkama makinesi ve eklemli platform yardımı ile fabrikanın detaylı temizliğini sağlıyoruz.

  • Fabrika temizliği için neden Tek Temizliği tercih etmeliyim?

    Firmamız 15 yıllık tecrübesi ile %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile çalışmaktadır. Son teknolojik temizleme makineleri ve cihazlar ile fabrikanızı temizliyoruz.  Temizlik ekibimiz eğitimli ve donanımlıdır. Detaylı temizlik için her zemine uygun özel temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

  • TOP