0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam temizliği için profesyonel çözümlerimiz ve uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Cam yüzey çeşidine uygun temizlik malzemeleri ile dış cepheleri pırıl pırıl yapıyoruz.

Profesyonel Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti

Şirket, ofis ve kurumsal yapılar için dış görünüş oldukça önemlidir. Bir firmaya dışarıdan bakıldığı zaman temiz ve şık gözükmesi müşterinin her zaman dikkatini ve ilgisini çeker. Bu da firmanın prestijini arttırır. Bu yüzden dış cephe temizliği firmalar ve kurumsal şirketler için önemlidir.

Firmamız dış cephe temizliği konusunda uzman ve profesyonel ekipmanlar ile çalışan tecrübeli bir firmadır. Bina dış cephe temizliği yaparken vinç ve iskele yardımı ile tüm güvenlik tedbirlerini alarak profesyonel çalışanlarımız ile dış cephe temizliği yapıyoruz.

Profesyonel Dış Cephe Cam Temizliği ile Ulaşılması Zor Camlara Kesin Çözüm

Dış cephe cam temizliği yaparken kullandığımız malzemeler kir çeşidine bağlı olarak çeşitlenmektedir. Bina camları fren tozu, petrol bazlı kirleticiler, genel toz, kireç ve mikroorganizmalar dahil bir çok kirletici ile kirlenebilir. Tüm bu kirler için profesyonel temizlik malzemeleri ile hizmet vermekteyiz. Ulaşılması zor camlar uzman ekibimiz tarafından güvenle temizlenir. Tek Temizlik ile ulaşılması zor camlar artık ulaşılmaz değil!

Dış cepheyi çizmeyecek ve leke bırakmayacak özel temizlik malzemeleri ile bina dış cephe temizliğini yapıyoruz. Dış cephe temizliğinin ardından camlarınız ayna gibi oluyor ve parlıyor.

Dış Cephe Temizliği Yaparken Kullandığımız Yöntemler

Tek Temizlik olarak dış cephe temizliği yaparken sepetli vinç, endüstriyel dağcı ekibi, dış cephe temizlik makinesi, makaslı platform, eklemli platform ya da örümcek platform kullanıyoruz. Binanın temizlik ihtiyacı ve yüksekliğine bağlı olarak özel ekipman ve temizlik malzemelerimiz ile dış cephe cam silme işini hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği Yapım Aşamaları

 1. Öncelikle camdaki yüzeysel kir ve tozları akıtıyoruz.
 2. Camın yüzeyine uygun temizlik malzemesi ile camları komple yıkıyoruz.
 3. Yıkamanın ardından yüzeyi saf su ile duruluyoruz.
 4. Güneşin dış cepheye zarar vermemesi için durulama sonrası kurulama yapıyoruz.

İşte bu kadar basit! Firmamız güvenli bir şekilde dış cephelerinizi hızlı bir şekilde temizliyor ve 1 günde size teslim ediyor.

Tek Temizlik Şirketi İle Dış Cephe Temizlik Şirketi Arayışına Son!

Dış cephe temizlik şirketi arıyor fakat güvenilir bir firma bulamıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Alanında uzman çalışanlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız ile 15 senedir dış cephe temizlik hizmeti veriyoruz. Dış cephe temizliği yapan çalışanlarımızın yüksekte çalışma belgesi vardır. İş ve İşçi güvenliğine gereken özeni gösteren firmamız gereken koşulları sağladıktan sonra profesyonel bir şekilde dış cephenizi temizliyor.

Bizden yılda en az 2 kez dış cephe temizliği hizmeti alarak mükemmel cam yüzeylere sahip ilgi çekici bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Dış cephe cam temizliği m2 fiyatları belirlenirken dış cephenin yüzeyi, temizlikte kullanılacak ekipman ve işçi sayısı göz önünde bulundurularak fiyatlar belirleniyor. Bu yüzden dış cephe temizliği fiyatları alırken firmanın bünyesinde hangi ekipmanlara sahip olduğunu bilmeniz önemlidir.  Dışarıdan ekipman kiralayacak firmalar size daha yüksek bir fiyat sunacaktır.

Bizimle iletişime geçerek dış cephe cam temizlik fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır?

  Dış cephe cam temizliği yaparken bir çok farklı yöntem ve temizlik malzemesi kullanıyoruz. Kaplamaya özgü temizlik malzemeleri ile ekibimiz sepetli vinç, dış cephe temizlik makinası veya endüstriyel dağcı ekibi ile dış cephe camlarını özenle temizlemektedir.

 • Dış cephe cam temizliği m2 fiyatları nedir?

  Dış cephe cam temizliği m2 fiyatları dış cephede kullanacağımız yüzey temizleme malzemelerine, cephenin kirlilik oranına, temizleme yöntemine ve çalışacak temizlik personeli sayısına göre değişmektedir. Bizi arayarak ücretsiz keşif desteği alabilirsiniz. Ardından Dış cephe cam temizliği m2 fiyatları hakkında detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

 • Ulaşılması zor dış cephe camlarını nasıl siliyorsunuz?

  Ulaşılması zor dış cephe camlarını silerken profesyonel temizlik şirketimiz alanında uzman çalışanlar ile vinç, dış cephe temizlik makinası ya da endüstriyel dağcı ekibi kullanarak bu alanlara ulaşıyor ve detaylı temizliğini yapıyor.

 • Yüksek binaların camlarını silerken hangi güvenlik önlemlerini alıyorsunuz?

  Yüksek binaların camlarını silerken öncelikle iş güvenliğini sağlıyoruz. Uzman ekibimiz vince ya da güvenli bir yere bağlı şekilde temizliğini yapıyor. Bu sayede düşme, yaralanma diski en aza indiriliyor.

 • TOP