0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

YAT TEMİZLİĞİ

Yat ve Tekne Temizliği Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek günde teknenin yüzeyine zarar vermeden mükemmel detaylı temizlik ile hijyenik yat ve tekne ve gemilere sahip ol.

Tekne ve Yat Temizliğinde Kalıcı Çözümler

Tekne ve yatlar sürekli su ile temas eden nemli araçlardır. Bu nedenle suyun bıraktığı tortu ve nemlilik kısa sürede teknenin kirlenmesine neden olur. Tekne ve yat temizliği profesyonel bir şekilde yapılması gereken bir iştir. Aksi taktirde tekneniz nem ve su ile hasar alacaktır.

Tekne temizliği profesyonel ekipler ve özel temizlik malzemeleri ile yapılması gerekir. Yat temizliğinde aracın üretim malzemesi kullandığımız temizlik malzemelerini etkiler. Bu nedenle teknenin malzemesine göre temizlik malzemesi seçilmesi gerekir. Profesyonel tekne ve yat temizliği için özel çözümler gerekir. Aksi halde teknenin iç ve dış yüzeyinde oluşan aşınmalar derinleşir ve istemeyeceğiniz sorunlara yol açar.

Profesyonel Tekne ve Yat Temizliği Adımları

Yat temizliği için aşağıdaki adımları izleriz:

  1. Yatağın dış yüzeyini temizleyin: Yatağın dış yüzeyini, su ve sabun kullanarak temizleyin. Bu işlemi, fırçalar ve diğer araçlar kullanarak yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, yatağın tüm parçalarını ve yüzeylerini temizlemektir.
  2. Yatağın içini temizleyin: Yatağın içini, su ve sabun kullanarak temizleyin. Bu işlemi, yatağın içindeki tüm parçaları ve yüzeyleri için yapın. Özellikle buzdolabı, mutfak ve banyoyu iyi bir şekilde temizleyin.
  3. Yatağın parçalarını bakım yapın: Yatağın parçalarını, düzenli olarak bakım yaparak kullanımını uzatabilirsiniz. Örneğin, yatağın motorunu ve diğer parçalarını yağlayarak işlevlerini düzgün bir şekilde sürdürebilirsiniz.
  4. Yatağı kurutun: Temizlik işleminden sonra, yatağı kurutarak çalışmasını düzgün bir şekilde sürdürebilirsiniz. Bu işlemi, hava sirkülasyonu sağlayacak bir yerde ve güneş altında yapabilirsiniz.

Yat temizliğini düzenli olarak yaparak, yatağınızın uzun ömürlü olmasını ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, temiz bir yat kullanmanın zevkini de yaş

Bu yüzeyleri kaliteli temizlik malzemeleri ile temizleyerek çizilme, aşınma ve boya kaldırma gibi tüm tehlikelerden arındırıyoruz.

Tekne ve Yatlarda Küf ve Yosun Sorununa Son!

Sürekli su ile temas eden tekne ve yatlar zamanla küflenir ve yosun tutar. Küf ve yosun lekesi ile oldukça zor çıkan bir lekedir. Standart temizlik malzemeleri ile bu lekeleri çıkarmak imkansızdır. Bu nedenle tekne temizliği yaparken öncelikle bu alanların temizliğini yapıyoruz. Sorunun yayılmasını önledikten sonra detaylı temizlik işlemine geçiyoruz.

Firmamız tekne ve yatlardaki küf sorununa hijyenik temizlik malzemeleri ile çözüm bulmaktadır. Bu sayede deniz aracınızda eskimiş ve kötü bir görüntü oluşmasını engelliyoruz.

Tekne ve Yat Temizliği Nasıl Olur?

Tekne ve yat temizliği yaparken;

  1. Öncelikle küf, mantar ve yosun oluşumlarını engelliyoruz.
  2. Ardından tekne içi ve motor bölümü de dahil tüm teknenin iç ve dış temizliğini yapıyoruz.
  3. Özel vakumlu cihazlar, buhar makineleri ve yüzey parlatıcı ürünler kullanıyoruz.
  4. Yat içinde yer alan koltuk, döşeme ve mobilyaları uygun malzemeler ile temizleyerek su ile temasta zarar görmesini önlüyoruz.
  5. Ayrıca motor bölümü temizliği yaparken makine alanında çalışan usta kişilerden bilgi alarak profesyonel bir temizlik sağlıyoruz. Bu sayede motor alanına zarar gelmesini engelliyoruz

Tekne ve yat temizliği kaliteli malzemeler ile düzenli aralıklar ile yapılmalıdır. Çünkü su ile temas her zaman problem getirir. Teknenin yüzeyine zarar vermeden, boyasını sökmeden ve aşındırmadan bu işlemi yapacak profesyonel bir şirkete ihtiyacınız var ise Tek Temizlik tekne ve yat temizliği hizmeti her daim sizinle.

Tekne, Yat ve Gemi Temizliği

Su ile temas eden tekne, yat ve gemiler profesyonel bir şekilde temizlenmelidir. Tek Temizlik olarak profesyonel ekipman ve cihazlar kullanarak bu süreci yönetiyoruz. Alanında uzman ve eğitim verdiğimiz çalışanlarımız ile deniz araçlarınızın her bir detayını özenle temizliyoruz.

Tekne ve yat temizliği şirketi olarak geminizin iç, dış tüm aksamlarını temizliyoruz. Amacımız en uygun fiyat garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Tekne ve Yat Temizliği Fiyatları

2022 Tekne temizliği fiyatları ve yat temizliği fiyatları deniz aracının büyüklüğüne ve ihtiyaç duyulan temizliğin içeriğine bağlı olarak değişir. Yüzeysel bir temizlik ile derinlemesine temizlik arasında fiyat farkları oluşmaktadır.

Firmamız eğitimli çalışanları ve uzman kadrosu ile teknenize ışıltı katmak için her daim sizi bekliyor. Gemi ve yat temizliği konusunda 15 yıldır sektörde lider olan firmamız en iyi sonuçlar ile teknenizin denizde ilgi odağı olmasını sağlıyor.

Tekne, yat ve gemi temizliği fiyatları için hemen bizimle iletişime geçip avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Aklınızda başka sorular mı var?

[helpie_faq group_id='25'/]
TOP