0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETİ

İnşaat sonrası temizlik hizmeti ile inşaat atıkları dahil dairenin tüm temizliğini yapıyoruz. Kullanıma hazır, temiz ve hijyenik daireler için hızlı çözüm sağlıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni yapılan evleri sahipleriyle buluşturmadan önce inşaat kalıntılarından kurtarmak gerekir. Ancak İnşaat Sonrası Temizlik düşünüldüğü kadar basit değildir. İnşaattan yeni çıkmış ve boş evler her ne kadar kolay temizlenebilir gibi gözükse de çok fazla detaylı bir iştir. İnşaat pisliği ve atıkları özel temizleyiciler ile temizlenerek ev dezenfekte edilmelidir.

Bu dezenfekte işlemi inşaat sonrası temizlik sürecini kapsar. Daireleri satışa sunup müşteriler ile buluşturmadan önce inşaat sonrası temizlik yaptırarak müşteri potansiyelini arttırabilirsiniz. Ya da inşaat sonrası temizlenmemiş bir ev satın aldıysanız bireysel olarak da bu hizmeti satın alabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Yeni Ev Temizlik Hizmeti

Tek Temizlik olarak firmamız inşaat sonrası boş ev temizliği için gerekli tüm malzemeler ile birlikte evinizi temizlemeye gelmektedir. Süpürge, temizlik malzemeleri, temizlik bezleri ve tüm ekipmanlar dahil olmak üzere evin tüm kirlerden ve kimyasallardan arınması için özverili ve detaylı bir temizlik yapılmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz evin ihtiyaçları doğrultusunda farklı temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını içerir. Firma olarak gerekli kimyasalları ve temizlik malzemelerini yanımızda getirerek evinizi dezenfekte ediyoruz. Ekip olarak ahşap zemin, fayans, dolap, cam, çerçeve ve kapı, mutfak ve banyo dahil olmak üzere evin tüm temizlik ihtiyacını karşılıyoruz.

İnşaat Sonrası Kaba Temizlik

 1. İlk önce inşaattan yeni çıkmış alanın kaba temizliğini yapıyoruz.
 2. Ardından özel kimyasallar ile inşaat kalıntılarını temizliyoruz.
 3. Sonra pencere ve cam temizliğini çizmeden yapıyoruz.
 4. Son olarak zemin kaplamasına bağlı olarak zemin temizliğini yapıyoruz.

İşte bu kadar basit! 4 aşamada inşaat sonrası temizlik oldukça kolay. Alanında uzman ekibimiz 1 günde inşaattan yeni çıkmış daire ve boş ev temizliği  tamamlıyor ve size pırıl pırıl bir yaşam alanı teslim ediyor.

Tek Temizlik ile İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları Arayışına Son!

Firmamız profesyonel hizmet kapsamında inşaat sonrası temizlik için tercih ettiği çalışanlarını düzenli eğitimlerden geçirdikten sonra uzmanlaştırıyor ve o şekilde temizlik hizmeti sağlıyor. Tüm yasal gereklilikleri yerine getiren ve adli kayıtları kontrol edilen çalışanlar ile güvenle evinizi temizliyoruz.

İnşaat sonrası temizlik firmaları içinde yer alan firmamız evinizi detaylı bir şekilde temizleyerek kullanıma hazır hale getirmektedir.  Geriye hijyenik, temiz ve parlayan bir ev bırakarak mutlu müşteriler listemize sizi de ekliyoruz. Evinizde toz, kalıntı, harç ya da boya kalıntısı bırakmadan profesyonel inşaat sonrası temizliği yapıyoruz.

En Uygun İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat sonrası temizlik fiyatları evin büyüklüğü, temizlik ihtiyacının kapsamı, kullanılacak olan ekipman sayısı ve iş gücüne bağlı olarak değişmektedir. Eğer inşaat sonrası temizlik tavsiyesi arıyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Bütçenize uygun fiyat seçenekleri ve profesyonel kadrosu ile Tek Temizlik İstanbul inşaat sonrası temizlik konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bizi arayın evinizin kapılarını mutluluğa ve temizliğe açalım!

HİZMET TALEP FORMU

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Aklınızda başka sorular mı var?

 • İnşaattan yeni çıkmış ev nasıl temizlenir?

  İnşaattan yeni çıkmış ev için inşaat sonrası temizlik firmaları özenle evi temizler. Firmamız öncelikle cam, çerçeve, duvar, kapı, dolap ve zemindeki kalıntıları temizler. Ardından özel dezenfektan malzemeler ile her yerin temizliğini incelikle yapar. Evi kullanıma hazır bir şekilde size teslim eder.

 • İnşaat sonrası temizlik kaç paradır?

  İnşaat sonrası temizlik fiyatları inşaatta yapılacak keşfin ardından belirlenir. Her inşaatın temizlik ihtiyacı farklıdır. Evin büyüklüğü de inşaat sonrası temizlik fiyatları üzerinde etkilidir. Ekibimizle iletişime geçerek inşaat temizliği fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • 2+1 inşaat temizliği ne kadar sürer?

  2+1 inşaat temizliği 1 gün içinde uzman ekibimiz tarafından tamamlanarak size teslim edilir.

 • İnşaat sonrası temizlik şirketleri nasıl bulabilirim?

  İnşaat sonrası temizlik şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. 15 yıllık deneyimimiz ile hızlı, güvenilir ve hijyenik koşullarda inşaatları temizliyor ve sahiplerine teslim ediyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek inşaat sonrası temizlik hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • TOP