İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik


İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlikİnşaat bilindiği üzere en sıkıntılı dönemdir. Özellikle ev içerisinde yapılan tadilat sonrasında eşyalarla birlikte temizlik yapılması gerekliliği bu hizmetin inceliğini çok daha artıran faktörler arasındadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz de siz değerli müşterilerimize beklediği hijyenik ortamı sağlayabiliriz.

İnşaat sonrasındaki temizlik tüm apartman, bina, daire, kamu kurumları, tesisler gibi küçük ve büyük genel kapsamdaki temizliği karşılamaktadır. Tek temizlik firması inşaat sonrasındaki temizlik ile ilgili olarak ince ve detaylı temizliğin yapılması konusunda siz değerli müşterilerine kurumsal bir hizmet vermekten gurur duyar. Uzman kadromuz ve inşaat temizliği konusundaki teknik ekipmanlarımızla size en temiz alanları sunmayı garanti ediyoruz.

Özellikle ev ve ofislerde inşaat sonrasındaki temizlik zorlu bir süreçtir. Camlar, pencereler is, kir,pis ve toz içindedir. Yapılan tadilat sonrasında fayanslarda kalan, alçı boya ve derz atıkları, granit, mermer üzerindeki boyalar, WC’lerdeki dezenfektasyon gibi tüm işlemlerin de eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. İşte bu noktada Tek temizlik olarak amacımız inşaat artıklarınızı en hızlı şekilde temizlemektir.

İnşaat temizliği kolay bir iş değildir. Bunun için hem zaman hem de profesyonel bir ekip gerekir. Özellikle de büyükşehirlerde gece gündüz çalışarak bir ev sahibi olanların temizlik konusuna da vakit ayıramayacağını düşünürseniz bizim gibi profesyonel firmalardan destek almaları önemli bir konudur.

İnşaat sonrasındaki temizlik kaba gibi görünse de aslında kaba pisliğin altında kalan toz ve ince pislik daha çok zaman almaktadır. İnşaat sonrasındaki kaba pislik değil gözden kaçabilecek olan ince temizlik önemli olan bir konudur. Firmamız temizliğin en incesini siz değerli müşterilerine sunmaktan memnuniyet duymuştur.

Daha önce hiç oturulmamış olan bir mekan ister tadilat görsün isterse ince pisliğinden arındırılmaya çalışılsın bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde kullandığımız her ürünümüz TSE uyumlu olmakla birlikte insan sağlığına herhangi bir zararı da yoktur. Kullandığımız ürünler insan sağlığına zarar vermemesinin yanı sıra aynı zamanda zemine ve eşyalara da zarar vermemektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Neyi Kapsıyor?

- İnşaat sonrası cam temizliği
- İnşaat sonrası mermer zemin temizliği
- İnşaat sonrası genel temizlik
- İnşaat sonrası zemin temizliği ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyaçlarınız