0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

YANGIN TEMİZLİĞİ

Yangın sonrası temizlik hizmeti ile yanan ev, iş yeri, fabrika ve ofis temizliği yapıyor en kısa sürede yaşanabilir bir alan teslim ediyoruz.

Yangın Sonrası Temizlik Hizmeti

Yangın, tedbirsizlikten güneş ışınına varana dek pek çok etkene dayalı olarak gelişebilir. Dolayısıyla ardında ciddi bir hasar bırakma olasılığı yüksek yangın durumuna karşı alınabilecek tüm tedbirlerin sağlanması, sonrasında yaşanacak büyük kayıpların önüne geçecektir.

Ancak herhangi bir nedenden ötürü yangın gibi bir olumsuzluk ile karşılaşıldığında, alanın eskisi gibi yaşanabilir bir hale getirilmesi oldukça güç olacağından Yangın Sonrası Temizlik işlemleri için konusunda deneyimli firmamızdan destek alabilirsiniz..

Yangın Sonrası Duvar Temizlik Hizmeti

Yangının ardında bıraktığı görüntü kirliliği, koku ve benzeri ciddi hasarlar nedeniyle itinalı bir temizlik gerektirir. Peki, Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Öncelikle yangının eşya üzerinde bıraktığı tahribat incelenir ve kurtarılabilir eşyalar ayıklanır. Ardından özellikle duvar ile tavanlarda oluşan is lekeleri temizlenir ve alan iyice havalandırılır. Sonrasında boya badana işleri yapılır ve koltuk, yatak gibi eşyalar profesyonel koşullarda yıkanarak temizlenir. En sonra alanda ince temizlik yapılır ve eşyalar yerli yerine yerleştirilerek hizmet sona erdirilir.

Yangın Sonrası Temizlik Yapılacaklar Listesi;

 • Kaba temizlik ve ince temizlik işlemi olarak iki sınıfta ele almak gerekir.
 • Öncelikle kaba pislik uzaklaştırıldıktan sonra boya-badana ustası, tadilat işleri yapılmalı, daha sonra yangın sonrası halı-koltuk yıkama, yatak yıkama ve genel temizlik hizmeti veren firmalar çağırılmalıdır.
 • Profesyonel yangın sonrası temizlik şirketi olarak, bütün bu işlemleri entegre olarak sizlere sunuyoruz.

İstanbul Yangın Sonrası Temizlik Şirketi Arayışına Son!

Kuşkusuz insanların karşılaşmak istemediği olaylardan biri de yangındır. Ancak pek çok insan farklı nedenlerden dolayı böyle bir olumsuzluk ile karşılaşır. Ev ya da iş yerinde oluşan yangın durumlarında yapılması gereken en önemli şey İstanbul Yangın Sonrası Temizlik Şirketi araştırması yapmak ve bu şirketler arasından tam kapsamlı profesyonel hizmet verebilecek bir kuruluş ile anlaşmaktır. Bu sayede oluşan hasar görüntüsü kısa zamanda ortadan kaldırılır ve psikolojik açıdan kişiler kendilerini çok daha iyi hissedebilirler.

Söz konusu Yangın Sonrası Temizlik işlemleri için verimli bir sonuç alabilmek adına firma seçiminin oldukça önem teşkil ettiği bilinmeli ve titizlikle tercih yapılması gereklidir. Bu hususta yıllara dayanan tecrübesi ile firmamızın tarafınıza üst düzey kalitede hizmet verecek kapasiteye sahip olduğunu belirtiriz. Böyle bir durumla karşılaşmamanızı ümit ederek ihtiyaç halinde bizlerle iletişime geçmenizi öneririz.

Bütçenize Uygun Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları

Yangın sonrasında oluşan tahribatın boyutuna bağlı olarak yapılacak işlemlerde de farklılık görülür. Yani bir konutta yangın çıktığında diğer odaya sıçramadan yangın söndürülürken, diğer bir konuttaki yangın alanın tamamına yayılabilir.

Dolayısıyla iki konut arasında ciddi bir temizlik farkı oluşacağından ötürü Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları için alan analizi yapmadan bir rakam belirtmekte mümkün değildir. Bu nedenle alanın en iyi şekilde temizlenmesini istiyorsanız uzman bir ekip ve gerekli tüm ekipmana sahip olan firmamızla irtibat kurarak Yangın Sonrası Temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Dipnot: Yangın Sonrası Temizliğin Önemi

Yangın sonrası kirlilik tüm yüzeye yayıldığı için temizlemesi oldukça zahmetli ve teferruatlıdır. Tek Temizlik, yangın sonrası temizleme ile sizleri tüm bu zahmetlerden kurtarmaktadır.

Bu sayede yangın sonrası temizlik ile istediğiniz gibi bir sonucu kolayca alabilirsiniz. Yangının bıraktığı izlerin tek tek silinmesi ve alanda bulunan eşyaların ayıklanması konusunda profesyonel yardım almak isteyenler Tek Temizlik firması ile bunu kolayca yapabilirler.

HİZMET TALEP FORMU

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Yangın sonrası temizliği nasıl yapıyorsunuz?

  Yangın sonrası temizliğe öncelikle hasar oranını inceleyerek başlıyoruz. Ardından kurtarılabilir eşyaları çöplerden ayırıyoruz. Daha sonra duvar ve tavandaki is lekelerini özel temizlik malzemeleri ile temizliyoruz. Yangından kurtulan yatak, koltuk gibi mobilyaların profesyonel temizliğinin ardından boya badana işlerini yapıyoruz  ve evi tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

 • Yangın lekesini nasıl çıkarıyorsunuz?

  Yangın lekesini temizlerken uzman ekibimiz profesyonel alkol bazlı leke çıkarıcılar ile duvarın temizliğini yapıyor. Bu özel temizleyiciler mikrofiber bez yardımı ile duvara sürüldüğünde duvardaki yangın lekesi temizleniyor.

 • Yanan duvar temizliği nasıl oluyor?

  Yangın sonrası duvar temizliği için özel temizlik bezleri, sünger ve mikrofiber bezler ile yapıyoruz. Yanan duvarın temizliği için alkol ve tiner bazlı özel temizleyiciler kullanıyoruz. Bu sayede yangın sonrası oluşan kara is temizleniyor.

 • Yangında hasar gören eşyalar temizlenebilir mi?

  Evet, eğer kullanılabilir durumda ise tüm eşyalar yangın sonrası temizliğin bir parçası olarak temizliyoruz.

 • Yangın sonrası temizliği fiyatları nedir?

  Yangın sonrası temizliği fiyatları evin aldığı hasara bağlı olarak değişir. Yanan oda sayısı, temiziliğin derinliği gibi etmenler yangın sonrası temizlik fiyatları üzerinde etkilidir. Ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • TOP