0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

RESTORAN TEMİZLİĞİ

%100 hijyenik Restoran (Restaurant) temizliği ile mutlu müşteriler sağlıklı yeme ve içme alanları sağlıyoruz. Ortam dezenfeksiyonu ile bakteri ve virüslerin yayılmasını önlüyoruz.

Restoran Temizlik Hizmeti

Restoran gıda sektöründe yer alan bir işletme olduğu için hijyen en önemli husustur. Bu nedenle Restaurant Temizliği konusunda kesinlikle uzman kişilerden hizmet alınmalı ve hijyen kuralları çerçevesinde temizlik işlemleri yürütülmelidir. Aksi takdirde yeterli düzeyde sağlanamayan temizlik nedeniyle alanda bakteri üremesi meydana gelir ve buda insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Dolayısı ile işletme için olumsuz sonuçlar oluşabilir.

İşte bu gibi istenmeyen durumları yaşamamak için Restoran Temizlik Kuralları çerçevesinde tarafınıza hizmet verecek profesyonel temizlik şirketlerinden biriyle anlaşmanız gerekir. Bu konuda firmamız her müşterisine özenli bir temizlik hizmeti vererek yüksek hijyen garantisi sunmaktadır.

Profesyonel Restoran Temizliği Yapan Firmalar

Restoran hijyenik ve temiz olmalıdır ki müşteriler güvenle orada yemek yiyip içebilsin. Restoran sahipleri gıda işletmeciliği yaptığı için servis alanının temizliğiyle birlikte müşterisine hijyenik bir alanda menü hazırlamalıdır. Bu nedenle Restaurant Temizliği ( Restoran Temizliği ) günlük yüzeysel yapılsa bile rutin aralıklarda derinlemesine yapılmalıdır.

İşletmenin kendi personeli ve temizlik ekipmanları derinlemesine temizlik için yeterli olmamaktadır. Bu konuda uzman bir firmadan destek alınması profesyonel bir çözüm için gereklidir. Bu noktada her temizlik firmasının restoran temizliği yapmadığını belirterek Restaurant Temizliği Yapan Firmalar ararsanız firma seçimi yapmadan evvel bizlerle tanışmanızı öneririz.

Uzun yıllardır çeşitli alanlarda temizlik hizmeti veren firmamız, son sistem ekipmanlara ve uzman geniş bir kadroya sahiptir. Her alan için deneyimli personellerle çalışmakta ve bu sayede %100 memnuniyet kazanmaktadır. Eğer müşterilerinize steril bir ortamda yemek yeme olanağı sağlamak istiyorsanız – ki bu mecburidir - firmamızın yüksek hijyen elde edeceğiniz temizlik hizmetiyle tanışabilirsiniz.

Lokanta Temizliği İçin Uzman Temizlik Ekibimiz İle Tanışın!

Günümüzde her caddede lokanta, kafe ve restoran gibi yemek ihtiyacının karşılanacağı mekanlar vardır. Tabi ki, bu mekanların daimi müşteri edinmesi için birinci kural hijyenin sağlanmasıdır. Bu nedenle sahip olduğunuz restoranın yeterli temizliğe ulaşması için uzman temizlik firmasından Restaurant içi ve restoran baca ve lokanta temizliği hizmeti almanız gerekir.

Pis, kötü kokan ve dağınık bir alanda kimse oturup yemek tüketmek istemez. Bu nedenle Lokanta Temizliği konusunda da uzman bir firmadan destek almak isterseniz, Tek Temizlik Şirketi olarak her daim yanınızda yer alacağımızı belirtmek isteriz. Ayrıca yine yoğun kalabalıkları ağırlayan kafelerinde hijyenik olması gerektiğinden Cafe Temizliği hususunda da bizlerle iletişime geçerek yüksek kaliteli temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Restoran ve Cafe Temizliği Nasıl Yapılır?

Restoranda kir ve gıda parçacıklarından oluşan büyük bir toz ve tortu birikmektedir. Restaurantın temiz ve düzenli tutulması, yalnızca hijyen standartlarınızın yanı sıra personelinizin sağlık ve güvenliğinin önemli bir bileşenidir. Toz ve tortunun yüksek düzeyde biriktiği yerlerin temizlenmediği takdirde yangın tehlikesi oluşmaktadır. İstanbul'da Tek Temizlik şirketi olarak restoranınızın temiz ve düzenli kalmasını sağlamak için kapsamlı bir restaurant temizliği hizmeti sunuyoruz.

Restoran, Kafe ve Lokanta Temizliği Fiyatları

Restoran ve kafeleriniz için gereken tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca Restoran baca temizlik hizmetini kusursuz veriyoruz. Size en uygun teklifi almak için bize ulaşabilir ve restoran temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. En basit temizlik hizmeti olan günlük temizlik hizmetinden çok daha ayrıntılı olan tam profesyonel temizlik hizmetine kadar tüm temizlik taleplerinize her bütçeye uygun çözümler sunuyoruz. Dilerseniz tam zamanlı sabit personel tedarikinden periyodik temizlik çalışmalarına kadar tüm temizlik ihtiyaçlarınızı ilkleri gerçekleştiren marka olmayı hedefleyen şirketimiz güvencesi ile yaptırabilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

[helpie_faq group_id='18'/]
TOP