0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

DEPO TEMİZLİĞİ

Profesyonel depo temizliği hizmeti veriyoruz. Hijyenik ve temiz eşya ve ürün depoları için tek günde profesyonel çözüm al!

Profesyonel Depo Temizliği Hizmeti

Depo çeşitli eşyaların ya da satışa sunulacak malların stoklandığı yerdir. Firmaların işleyişine bağlı olarak depolar boş bir alan ya da raflar ile tasarlanabilir. Ayrıca depo alanı yine işletmelerin ihtiyacına yönelik küçük ya da büyük ölçekli olabilir. Depo sahiplerinin ortak ihtiyaçlarından biri kuşkusuz alanın profesyonelce temizlenmesi ve muhafaza edilecek ürünlerin nizami bir şekilde dizilmesidir.

Dolayısıyla Profesyonel Depo Temizliği konusunda firmaların uzman ekiplerle çalışması gerekir. Depo Temizliği Yapan Firmalar arasında olan firmamız profesyonel depo temizliği yapmaktadır. Depoların baştan aşağı temizlenmesi, dezenfekte edilmesi, raf düzenin sağlanması yaptığımız işlerin bazılarıdır.

Pandemi ile birlikte temizlik ve hijyen koşullarına verilen önem daha çok arttı. Bu nedenle satışa sunulan ürünlerin de depoda temiz ve hijyenik bir şekilde beklemesi gerekir. Depo temizliği salgın hastalıkların yayılmasını önlemek ve halkın sağlığını korumak için önemlidir.

Profesyonel Depo Temizliği Nasıl Yapılır?

Boş bir deponun temizliği raflarla dolu bir depo temizliğinden çok daha kolaydır. Boş depolarda tavandan zemine kadar detaylı bir temizlik yapılır. Depo sahibi dilerse alanın boya badana işlerini de bize yaptırabilir.

Fakat eşya dolu profesyonel Depo Temizliği Nasıl Yapılır? Diye sorarsanız bu işlem için alanında uzman temizlik personellerine ihtiyacınız olacak. Çünkü depo içinde yer alan eşya dolu rafların eşyalara zarar vermeden boşaltılması ve rafların temizlendikten sonra eşyaların tekrar aynı yere yerleştirilmesi gerekir. Bu işi ise en pratik şekilde profesyonel depo temizliği yapan firmalar yapar. İşte bu yüzden Depo Temizliği konusunda uzmana başvurmak sonradan sıkıntı yaşamamak adına önemlidir.

Profesyonel Depo Temizliği Yapım Aşamaları

  1. Öncelikle depodaki eşyaların koyulduğu yerler temizlenir.
  2. Islak ve nemli yerler temizlenir, kuru bir zemin sağlanır.
  3. Raf içindeki eşyalar boşaltılır, raflar temizlenir sonra eşyalar temizlenerek yerine konur.
  4. Depo içerisi dezenfektan malzemeler ile temizlenir.
  5. Depo içine ilaçlama yapılarak haşere ve böcek oluşumu engellenir.

5 aşamada hızlı bir şekilde profesyonel depo temizlik hizmeti veriyoruz. Amacımız mal ve ürünlerin en sağlıklı şekilde son tüketiciye ulaşmasını sağlamaktır. Bu kapsamda işyeri ve fabrika depolarını özenle temizliyor, rutin dezenfekte işlemlerini yapıyoruz.

Hangi Depoların Temizliğini Yapıyoruz?

Lojistik destek amaçlı kullanılan depolar, fabrika depoları, Depolama hizmeti veren şirketlerin depoları, iş yeri depoları gibi tüm işyeri depolarınızı özenle temizliyoruz.

İstanbul Profesyonel Depo Temizliği Yapan Firmalar

Depo temizliği yapan bir çok firma bulunmaktadır. Lakin alanında uzman ve hangi depo için hangi temizlik malzemesinin kullanılacağına ilişkin bilgili uzman ekiplerin bu işi yapması gerekir. Firmanın işini çok iyi bilmesi ve verilecek hizmetin bilincinde olması gereklidir. Firmamız Tek Temizlik şirketi depo temizliği hizmetinde gerekli özeni göstererek eşyalarınızın en sağlıklı şekilde depolanmasını sağlar. Çalışan personellerimiz gerekli tecrübe ve bilgiye sahiptir. Tek yapmanız gereken depo temizliği için bizimle iletişime geçmektir.

En Uygun Profesyonel Depo Temizliği Fiyatları

Depoda muhafaza edilen ürünler son tüketiciye ulaşmadan temiz ve hijyenik olmalıdır. Dolayısıyla dolu Depo Temizliği konusunda mevcut eşyaların zarar görmemesi adına profesyonel temizlik firmasından uzman bir ekiple çalışmak gerekir. Bu konuda uzun yıllardır sektörde başarılı çalışmalarıyla yer edinen firmamız, her çeşit depo temizliği hususunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Profesyonel Depo Temizliği Fiyatları için temizlenecek alanın ücretsiz keşfini yapıyor ve alana bağlı olarak fiyat belirliyoruz.

HİZMET TALEP FORMU

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Aklınızda başka sorular mı var?

[helpie_faq group_id='22'/]
TOP