Fuar Temizliği

Fuar Temizliği


Fuar Temizliği

Fuar Temizliğiİş dünyası ve yatırımcılar için büyük öneme sahip olan fuarlar. Ülkemizde pek çok noktada yapılmaktadır. Dolayısıyla burada kullanılacak alanın büyüklüğü ise fuarın sektörüyle ya da uluslararası çapıyla alakalı bir durumdur. Firmamız bu anlamda sizlere kaliteli bir şekilde fuar alanı temizliği ve stant temizliği hizmeti verebilmektedir. Bizden alacağınız hizmet kalitesi doğrultusunda organizasyonunuzu en verimli şekilde geçirebilmenizin yanı sıra fuar ziyaretçilerine de hijyenik alanlar sağlamış olursunuz.

Fuarlar bilindiği üzere şirketlerin yeni ürünlerini ve bu ürünlerinin de genel anlamda satışını yapabildikleri zamanlardır. Bunun içinde ciddi bir hazırlık süreci gerektirir. Bu bilinçle hareket ettiğinizde fuarın temizliği ön plana çıkmaktadır. Bizler alan içerisindeki her standın kurulmasının akabinde temizlik işlemini üstlenerek tertemiz alanlar oluşturulmasına destek olabiliriz. Bugüne kadar firma olarak çok sayıda fuarın temizlik işlemlerini üstlendiğimiz içinde bu konuda gerekli olan her türlü tecrübeye sahibiz.

Fuar temizliğimiz sırasında kullandığımız malzemelerde temizliğe uygun olarak seçilir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra fuar alanı teslim edilir. İster fuarın başlaması anına kadar, ister fuar süresince isterseniz de fuar sonrasında temizlik konusunda firmamız size yardımcı olabilecektir.

Fuar sırasında temizlik hizmetimiz fuarın açılma saatinden önce başlar ve gelen konuklar daha temiz ve daha hijyenik alana giriş yaparlar. Fuarın açık olduğu sürece temizlik işlemi de devam eder bu anlamda içeride meydana gelebilecek herhangi bir temizlik gerektiren olayda doğrudan müdahale edilir. Akşam ise fuar kapanışıyla birlikte tekrar bir temizlik işlemine başlanır. Kısacası fuar süreniz boyunca arzu ettiğiniz ve beklediğiniz en doğru yöntemler kullanılarak hijyenik ortamlar yaratılmaktadır.

Fuar temizliğinde yaptığımız hizmetleri ise şu şekilde belirtebiliriz.

Alanın ve stantların elektrikli süpürgelerle çekilerek tozlarının alınması, mekân içinde olduğu gibi dışında da çöpler varsa bunların uzaklaştırılması. Masaların, tezgâhların, dolap ve çekmecelerin tozları silinerek arıtılır. Alan içerisinde paravan ya da cam bölmeler varsa bunlar özenli bir şekilde silinir. Kapı pencere ve sandalyeler ihtimamlı bir şekilde silinir.

Verdiğimiz hizmet sonucunda temizlik görevlimiz alanı yeniden gezerek herhangi bir aksaklığında oluşmamasını sağlar.