0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

FUAR TEMİZLİĞİ

Fuar temizliği ile potansiyel müşterilere erişmen daha kolay! Fuar stand temizliği için bizden profesyonel destek alabilir, hijyenik ve temiz bir ortamda müşteri potansiyelini arttırabilirsiniz. 

Profesyonel Fuar Temizliği

Fuar alanları görsel bakımdan etkileyici olmalıdır. Bu nedenle fuar alanının düzenli ve temiz olması fuar stantlarındaki müşteri potansiyelini arttırmaktadır. İşte bu yüzden fuar kurulurken, fuar sürecinde ve bitiminde Fuar Temizliği için profesyonel bir destek almak firmanızın prestijini arttıracaktır.

Fuar alanı yoğun insan trafiğine sahiptir. Bu nedenle sürekli olarak Stand Temizliği yapılmalı ve ziyaretçiler görsel olarak ilgi çekici ve hijyenik bir alanda ağırlanmalıdır. Bu konuda temizlik şirketi olarak bizleri tercih ederseniz, fuar süreci boyunca müşterilerinize en temiz stantlarda hizmet vereceğinizin garantisini veririz.

Uzman Kadrosu ile İstanbul Fuar Temizlik Firması

İstanbul fuar temizlik firması olarak başarılı ekip arkadaşlarımız ile %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Biz size %100 müşteri memnuniyeti sağlamalıyız ki siz de müşterilerinize %100 müşteri memnuniyeti sağlayabilesiniz. Bu nedenle ekibimiz alanında uzman çalışanları ile fuar ve stand temizliği yapmaktadır.

Fuar alanlarında kurulum öncesi ve fuar süresince yapılması gereken temizlik işlemleri vardır. Bunlar;

Fuar Öncesi Yapılacak Temizlik İşlemleri

 • Stand kurulurken ve kaldırılırken oluşan çöplerin temizlenmesi
 • Sergilenecek tüm ürünlerin silinmesi
 • Deponun temizlenmesi
 • Zemin döşemesine bağlı olarak en iyi şekilde zeminin temizlenmesi
 • Fuar açılış zamanına standın tam anlamıyla hazır hale getirilmesi

Fuar Süresinde Yapılması Gereken Temizlik İşlemleri

 • Her gün ziyaret başlamadan önce sergilenen ürünlerin detaylıca temizlenmesi
 • Oturma alanı, aktivite alanı ve sabah temizlenmesi ve fuar saatleri içinde de hijyenin sağlanması
 • Fuarın kapanış saatinde oluşan tüm çöpleri toplamak ve standı temizlemek

Kısacası Fuar Temizliği konusunda hizmet almak istediğinizde alanında deneyimli personeller tarafından standın düzeni sağlanmakta ve bu sayede ziyaretçilerden tam not alınmaktadır. Bu sebeple İstanbul Fuar Temizlik Firması araştırırken firmanın daha önce hizmet verdiği kurum ya da kuruluşlardan aldığı memnuniyet seviyesini değerlendirmenizi öneririz.  %100 müşteri memnuniyeti elde eden firmamızla irtibata geçmenizi tavsiye eder, müşteri potansiyelinizi bu şekilde arttırmanızı temenni ederiz.

İstanbul Fuar Temizliği Fiyatları

Fuarda yer alan standlar sektöre bağlı olarak değişken metrekarelere kurulur. Dolayısıyla sergilenen ürünler, stand büyüklüğü ve benzeri etkenlere dayalı olarak fuar başlamadan evvel stand sahiplerinin Fuar Temizliği için uzman personellere ihtiyacı vardır. Bazı standlar çok küçük olduğundan ötürü tek bir personel ile standın temizliği sağlanabilir ama büyük ve müşteri potansiyeli geniş bir stand için birden fazla personel gerekeceğinden Fuar Temizliği Fiyatları konusunda ihtiyaca yönelik hizmet bedeli oluşmaktadır. Bu hususta firmamızla iletişime geçerek koşulları belirtebilir ve bu doğrultuda net fuar standı temizliği fiyatı öğrenebilirsiniz.

Tek Temizlik Fuar Temizliği Hizmeti ile Her Daim Yanınızda!

Fuar stantlarının tercih edilen malzemeye göre en uygun temizlik malzemeleri ile temizleyerek sunuma hazır hale getiriyoruz. Fuar etkin durumdayken de temizlik personelimiz isterseniz düzenli aralıklarla size hizmet verecektir.

Fuar alanları gece servisi gerektiren ve devamında gündüz ekibiyle idame eden 24 saatlik bir hizmet gerektiriyor.

Fuar alanlarının bitişi ve yeni bir fuar başlaması içinde kısa bir zaman dilimi olduğundan dekorasyon ve mimarlık şirketlerinin fuar alanlarındaki projeleri son günün son saatlerine kadar devam eder. Biz de bu nedenle temizlik ekibimiz ile 7/24 hazırız.

Fuar alanı firmaya teslim edildikten sonra ekiplerimiz gün içinde temizliğine devam eder. Fuar Temizliği için Tek Temizlik firmamızı yerinde ziyaret edebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Fuar stand temizliği nasıl yapılır?

  Fuar stand temizliği yapılırken stand malzemesine uygun temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Ahşap, PVC, akrilik gibi zemin ve yüzeyler için özel temizlik malzemeleri kullanarak standa zarar vermeden parlamasını sağlıyoruz. Dezenfeksiyon özellikli temizlik malzemelerimiz ile fuar standlarında hijyeni sağlıyoruz.

 • Fuar standlarını kim temizler?

  Fuar standı temizliği için temizlik şirketleri hizmet vermektedir. Firmamız 15 yıldır fuar standı temizliği yapmaktadır. Özverili, detaylı ve hijyenik temizlik anlayışı ile fuar standınızı potansiyel müşterilerinize hazır hale getiriyoruz.

 • Fuar stand temizlik şirketi nasıl bulabilirim?

  Fuar stand temizlik şirketi arayışı içinde iseniz doğru yerdesiniz demektir. Firmamız İstanbul TÜYAP başta olmak üzere tüm fuar ve etkinlik alanlarının temizliğini özenle yapmaktadır.

 • Fuar sonrası temizliği yapıyor musunuz?

  Evet, fuar sonrası temizlik hizmeti veriyoruz. Bu noktada fuar sonrası fuaye ve etkinlik alanlarının temizliğini tüm detayı ve özel temizlik malzemelerimiz ile yaparak size teslim ediyoruz.

 • TOP