Fuar Temizliği

Fuar Temizliği
Fuar Temizliği

Fuar alanları görsel bakımdan etkileyici bir görüntü içermesi gerektiğinden ötürü düzenli ve temiz olması alıcılığın artması bakımından önemlidir. Bu nedenle fuar kurulum süresinde, fuar esnasında ve bitiminde Fuar Temizliği için profesyonel bir destek almak süreci oldukça kolaya indirgeyecektir. Fuar alanı takdir edersiniz ki, yoğun insan sirkülasyonuna sahiptir. Bu nedenle sürekli olarak Stand Temizliği yapılmalı ve ziyaretçiler görsel kalitesi yüksek bir alanda ağırlanmalıdır. Bu konuda temizlik şirketi olarak bizleri tercih ederseniz, fuar süreci boyunca en iyi şekilde yardımcınız olacağımızı bilmelisiniz.

İstanbul Fuar Temizlik Firması

Fuar alanlarında kurulum öncesi ve fuar süresince yapılması gereken temizlik işlemleri vardır. Bunlara kısaca değinecek olursak;

Fuar öncesi yapılacak temizlik işlemleri

  • Stand kurulumu esnasında oluşan çöpler ve stand kurulumu sonrasında oluşan çöplerin temizlenmesi
  • Sergilenecek tüm ürünlerin silinmesi
  • Deponun temizlenmesi
  • Zemindeki döşemeye bağlı olarak en iyi şekilde zeminin temizlenmesi
  • Fuar açılış zamanına standın tam anlamıyla hazır hale getirilmesi

 

Fuar süresinde yapılması gereken temizlik işlemleri

  • Her gün ziyaret başlamadan evvel sergilenen ürünlerin detaylıca temizlenmesi
  • Oturma alanı, aktivite alanı ve sabah temizlenmesi ve fuar saatleri içinde de gerektiğinde hijyenin sağlanması
  • Fuarın kapanış saatinde oluşan tüm çöpleri toplamak ve standı temizlemek

Gibi birçok temizlik işlemi yapılmalıdır. Kısacası Fuar Temizliği konusunda hizmet almak istediğinizde alanında deneyimli personeller tarafından standın düzeni sağlanmakta ve bu sayede ziyaretçilerden tam not alınmaktadır. Bu sebeple İstanbul Fuar Temizlik Firması araştırırken firmanın daha önce hizmet verdiği kurum ya da kuruluşlardan aldığı memnuniyet seviyesini değerlendirmenizi önerir, %100 müşteri memnuniyeti elde eden firmamızla irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Fuar Temizliği Fiyatları

Fuarda yer alan standlar sektöre bağlı olarak değişken metrekarelere kurulur. Dolayısıyla sergilenen ürünler, stand büyüklüğü ve benzeri etkenlere dayalı olarak fuar başlamadan evvel stand sahiplerinin Fuar Temizliği için uzman personellere ihtiyacı vardır. Bazı standlar çok küçük olduğundan ötürü tek bir personel ile standın temizliği sağlanabilir ama büyük ve müşteri potansiyeli geniş bir stand için birden fazla personel gerekeceğinden Fuar Temizliği Fiyatları konusunda ihtiyaca yönelik hizmet bedeli belirtildiğini söyleyebiliriz. Bu hususta firmamızla iletişime geçerek koşulları belirtebilir ve bu doğrultuda net bir rakama ulaşabilirsiniz.

Tek Temizlik Fuar Temizliği Hizmeti

Fuar standlarının uygulanan malzemeye bakılırsa en müsait temizlik alternatifler, koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır duruma getiriyoruz. Fuar etkin durumdayken de temizlik personelimiz isterseniz hizmet verecektir.

Fuar alanları gece servisi gerektiren ve devamında gündüz ekibiyle idame eden 24 saatlik bir hizmet gerektiriyor.

Fuar alanlarının bitişi ve yeni bir fuar başlaması içinde aşırı kısa zaman dilimi olduğundan dekorasyon ve mimarlık şirketlerinin fuar alanlarındaki projeleri son günün son saatlerine kadar devam eder, temizlik ekibimiz 7/24 hazırdır.

Fuar alanı firmaya tesliminden sonrasında ekipler gün içindeki piyasa temizliğine devam eder. Fuar Temizliği için Tek Temizlik firmamızı yerinde ziyaret edebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.