0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

SU BASKINI TEMİZLİĞİ

Profesyonel İstanbul su baskını ve sel temizliği hizmeti ile acil durumlarda yanınızdayız. Ev, iş yeri ve ofis dahil tüm alanları kullanıma hazır teslim ediyoruz.

Su Baskını ve Sel Sonrası Temizlik Hizmeti

Su baskını, insan yaşamında istenmeyen olayların başında gelmektedir. Ancak bazen doğal afet bazen de bina tesisatındaki bir sıkıntıdan kaynaklı su baskını yaşanmaktadır. Tabi ki, firma olarak temennimiz hiçbir zaman Su Baskını Temizliği hizmetine ihtiyaç duyacak talihsizliği yaşamamanızdır. Lakin böyle durumlarla karşılaştığınızda uzman desteğine başvurmanız gerekmektedir.

Su baskını sonrası temizlik işlemleri için profesyonel yardım almak isterseniz  bu işlem TEK TEMİZLİK tarafından gerçekleştirilebilir. Bu hizmetimiz için referans fotolarını talep edebilirsiniz.

Su Baskını Temizliği İçin %100 Profesyonel Çözüm

Su baskını oluşan alanda mevcut suyun tahliye edilmesi alanın temizlenmesi için yeterli bir işlem değildir. Su tahliyesi yapıldıktan sonra alanın dezenfekte edilmesi, tadilatı, onarımı kısacası yeniden yaşanır bir hale gelmesi gerekir. İşte tüm bu işlemlerin tamamını üstlenen firmamız, İstanbul Su Baskını Temizlik Şirketi araştırmanızda en doğru adresiniz olacaktır.

Su Baskını Temizliği Yapım Aşamaları

 1. Öncelikle vidanjör ile evin içindeki pis suyu çekiyoruz.
 2. Ardından elektrik akımını kesiyoruz.
 3. Sonra evde ıslanan tüm eşyaları çıkarıyoruz.
 4. Çamur oluşumu var ise vidanjör ile çekiyoruz.
 5. Ardından ahşap döşemeler kabarmadan kurutuyoruz.
 6. Son olarak duvar ve ev temizliği ile su baskını temizliğini tamamlıyoruz.

Selin Ardından Pis Su Temizliği

İstanbul bazı bölgelerinde sel riski barındırmaktadır. Alt yapının sıkıntılı olduğu alanlarda yoğun yağış durumunda sel baskını sıklıkla olmaktadır. Sel Temizliği pis suyun profesyonel bir şekilde güçlü vakumlu ekipmanlar ile temizlenmesi ile sağlanır. Firmamız selin ardından pis su temizliği konusunda deneyimli ve profesyoneldir. Bu hususta yeterli deneyimle birlikte ekip ile ekipman açısından da donanımlı olan kuruluşumuz, tarafınıza en iyi koşullarda hizmet verecektir.

Toplu yaşam konutları ve iş alanlarında en büyük sıkıntılardan biri maalesef ki pis su atık tesisatının arızalanarak taşmasıdır. Bu durumda pis suyun acilen tahliye edilmesi ve alanın yine hızlı bir şekilde dezenfekte edilmesi gerekir. Çünkü atık pis su hızlı bir şekilde bakteri yayılmasına ve alanda bulaşıcı hastalıkların oluşmasına yol açacağı için Pis Su Temizliği konusunda kesinlikle profesyonel destek alınması önemlidir. Su Bakını Temizliği hususunda bizlerle iletişime geçebilir ve en iyi şekilde hizmet alarak yaşadığınız olumsuz durumdan güvenli şekilde kurtulabilirsiniz.

Tek Temizlik Şirketi Su Baskını Temizliği ile Tertemiz Evler

Tek Temizlik İstanbul su baskını temizliği için tüm ilçelere hizmet vermektedir.  Su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Su baskını toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir. Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın bu şekilde karşılanması mümkündür.

İstanbul'da Su Ve Sel Baskını Sonrası Temizlik Fiyatları

Tek Temizlik olarak İstanbul’da su ve sel baskını sonrası temizlik hizmeti fiyatları kullanacağımız ekipmanlara ve personel sayısına bağlı olarak değişmektedir. Hasarın miktarı ve yapılacak çalışma sel baskını temizlik fiyatları üzerinde etkilidir. Firmamız öncelikle insan sağlığı ve müşteri memnuniyetini düşünerek olabilen en uygun şekilde ucuz sel baskını temizlik fiyatları ile hizmet ermektedir.  Firmamızın sel baskını sonucu verdiği hizmetleri aşağıda görebilirsiniz;

 • Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
 • Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfektesyon)
 • Sel, su taşkını temizleme ve onarım hizmetleri
 • Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Tek Temizlik sel, su baskını ve kanalizasyon baskını gibi konularda bir telefon kadar yakınınızdadır.

su baskını temizlik

HİZMET TALEP FORMU

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Su baskını nasıl temizlenir?

  Su baskını temizliği için öncelikle evin içine dolan suyu vidanjör ile çekiyoruz. Ardından dairenin elektrik tesisatı kapatıyoruz. Sonra su ile temas eden bütün eşyaları evden çıkartıyoruz. Eğer çamur var ise makine yardımı ile çekiyoruz.  Kalan atıkları temizlik ekibimiz temizliyor. Ardından ahşap döşemelerin kurumasını son teknolojik cihazlar ile sağlıyoruz. İçeride zemin ve duvar dahil her yerin kurumasını sağlıyoruz. Tam kurumanın ardından temizlik ve boya badana işleri yapıyoruz.

 • Evi su bastığında ne yapılmalı?

  Evi su bastığında acilen bir temizlik şirketi ile iletişime geçmelisiniz. Acil işlerde hazır bekleyen ekibimiz hızlı bir şekilde gelip su tahliyesini yaptıktan sonra evinizi temizleyecektir.

 • Su basan bodrum nasıl temizlenir?

  Su basan bodrum su baskını temizlik hizmetleri kapsamında ekibimiz tarafından özenle temizlenerek ev sahibine kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir.

   

 • Lağım suyunu nasıl temizliyorsunuz?

  Lağım suyu temizliği uzman ekibimiz tarafından vidanjörler yardımı ile temizlenir. Ardından evin hijyeni ve dezenfeksiyonu sağlanarak ev sahibine teslim edilir.

 • Su tahliyesi yapan firmaları nasıl bulabilirim?

  Su tahliyesi yapan firmalar arasında olan firmamız su baskını temizliği konusunda uzmandır. Evin su tahliyesi yapıldıktan sonra her yer temizlenip badana yapıldıktan sonra ev tertemiz bir şekilde size teslim edilir.

 • Su baskını temizliği fiyatları nedir?

  Su baskını temizliği fiyatları evin aldığı hasara bağlı olarak değişir. Temizliğin derinliği, boya badana ve kurutma işlemlerinin detayına bağlı olarak fiyatlar belirlenir. Su baskını temizliği fiyatları için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • TOP