0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Profesyonel boş ev temizliği hizmeti ile evinize taşınmadan tertemiz ve hijyenik bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak!

Profesyonel Boş Ev Temizliği Hizmeti

Ev temizliği söz konusu olunca eşyalı ve eşyasız olarak ikiye ayırıyoruz. Boş ev temizliği ve eşyalı ev temizliği birbirinden çok farklı 2 temizlik sürecidir.

Tek Temizlik Şirketi Boş Ev Temizliğini Nasıl Yapar?

Boş ev temizliği inşaat sonrası evler için ya da taşınma öncesi yapılan temizliktir. Ev tamamen boş olur bu yüzden temizliği eşyalı ev temizliğine göre daha kolay gibi gözükür. Lakin boş ev temizliğinde evin tüm detayı ile tertemiz olması ve mikroplardan arınması gerekir.

Tek Temizlik Şirketi olarak boş ev temizliği konusunda 15 yıldır sektörde önce firmalar arasında yer alıyoruz. İnşaat sonrası temizlik yaparken evin tüm bakteri, virüs ve atıklardan arınması için özverili ve detaylı temizlik yapıyoruz. Zemin, cam, çerçeve, kapı ve dolapların üretim atığı dahil olmak üzere boya ve sıva gibi işlenmiş malzemelerden kurtulmuş olması gerekir.

Ev Temizliği İstanbul

Boş Ev Temizliği Yapım Aşamaları

 1. Boş ev temizliğinde mutfak temizliği yaparken öncelikle tüm kaba pisliği temizliyoruz. Fayansları ve zemini leke çıkarıcı ile temizliyoruz. Camları iç ve dış olmak üzere kirlerinden arındırıyoruz. Kombi yüzeyini siliyoruz. Mutfak dolaplarının içlerini ve dışlarını tertemiz yapıyoruz.
 2. Boş ev temizliğinde salon temizliği yaparken kaba pisliği alıyoruz. Yerleri, camları ve avize de dahil olmak üzere detaylı bir şekilde temizliyoruz. Kapıyı da silerek salon temizliğini tamamlıyoruz.
 3. Boş ev temizliğinde banyo temizliği yaparken öncelikle kaba pisliği alıyoruz. Banyodaki atıkları ve yabancı maddeleri toplayıp çöpe atıyoruz. Fayans, duvar, zemin ve banyo dolabının temizliğini detaylıca yapıyoruz. Duşakabin ve klozetin dezenfektasyonunu sağlıyoruz.
 4. Boş ev temizliğinde yatak odası temizliği yaparken kaba pisliği temizledikten sonra zemin ve camları siliyoruz. Ardından varsa avize veya gömme dolap silip teslim ediyoruz.

Eşyalı Ev Temizliği ve Boş Ev Temizliği için Aynı Temizlik Malzemelerini mi Kullanıyorsunuz?

Hayır, boş ev temizliğinde üretim atığı, sıva, boya ve lekeler yoğunlukta olduğu için daha yoğun kimyasal temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Öncelikle bu kimyasallar ile tüm lekeleri ve izleri çıkardıktan sonra insan sağlığına uygun temizlik malzemeleri ile evi dezenfekte ederek sizlere teslim ediyoruz. Tam temizlik ve arınmış bir ev için inşaat sonrası temizlikte kimyasal kullanımı önemli bir detaydır.

İstanbul Boş Ev Temizliği Yapan Firmalar

Taşınma öncesi ve taşınma sonrası olmak üzere 2 çeşit temizlik hizmetimiz var. Taşınma öncesi temizlikte temizlik malzemelerini firmamız temin ettiği temizlik personeli ile birlikte gönderiyor. Amacımız evinize pırıl pırıl ve gönül rahatlığı ile girmenizi sağlamaktır. %100 müşteri memnuniyet için çıktığımız bu yolda sizlerin yüzünü güldürmek tek gayemizdir.  Eğer sizde İstanbul boş ev temizliği yapan firmalar arayışı içinde iseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Bütçenize Uygun Boş Ev Temizliği Fiyatları

Boş ev temizliği için bütçenize uygun fiyatlar mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Firmamız eşyalı ya da eşyasız fark etmeksizin bütçenize uyun avantajlı fiyat teklifleri ile sizlere ev temizlik hizmeti vermektedir. Boş ev temizliği fiyatları evin büyüklüğü, ihtiyacınız olan personel sayısı ve evin kirlilik oranına bağlı olarak değişmektedir. Her ne olursa olsun bütçenize uygun teklifler ile her zaman yanınızdayız. Bütçenize uygun boş ev temizliği fiyatları için vakit kaybetmeden bizi arayın.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Boş ev temizliğini ne kadar sürede yapıyorsunuz?

  Boş ev temizliği evin kirlilik oranına ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Lakin 1 gün içerisinde tüm evin temizliği sağlanmaktadır.

 • Boş ev temizliği kaç para tutar?

  Boş ev temizliği fiyatları evin büyüklüğüne ve kirlilik oranına göre değişir. 2+1 boş ev temizliği fiyatları ile 3+1 boş ev temizliği fiyatları birbirinden farklıdır. Lakin eşyalı ev temizliğine göre daha uygun fiyatlıdır. Bizi arayarak boş ev temizliği hakkında detaylı bilgi alabilir ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

 • TOP