0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

YARIM GÜN EV TEMİZLİĞİ

Yarım gün ev temizliği ile temiz, düzenli ve pırıl pırıl evler için bizi arayınız. Toz alma, silme süpürme, çöp toplama ve çamaşır asma dahil düzenli ve temiz bir ev bırakıyoruz.

Profesyonel Yarım Gün Ev Temizliği Hizmeti

Ev temizliği eşyalı ve eşyasız olmak üzere ikiye ayrılır. Eğer ev eşyalı ise yarım gün ya da tam gün ev temizliği tercih edebilirsiniz. Eğer eviniz çok kirli değil ise yarım gün ev temizliği sizin için uygun olacaktır. Yarım gün ev temizliği evin rutin işleri ile görünen yerlerin temizlenmesi ve düzenlenmesini içerir. Bu yüzden de tam gün ev temizliğinden daha kısa sürer ve daha yüzeyseldir.

Her ne kadar yarım gün sürse de evin düzen ve tertibinin sağlanması için yarım gün ev temizliği oldukça önemlidir. Bu yüzden alanında uzman ve işini bilen kişilerin yarım gün ev temizliği hizmeti vermesi gerekir. Firmamız temizlik şirketi olarak 15 yıldır sektörde lider konumdadır. Güvenilir ve uzman personelleri ile her daim %100 memnuniyetiniz için çalışmaktadır.

İstanbul’da Yarım Gün Ev Temizliği Yapan Profesyonel Firmalar

Tek Temizlik şirketi olarak yarım gün ev temizliği hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz dolapların yüzeysel temizliği, yerlerin silip süpürülmesi, çamaşırların asılması varsa kuruyanların toplanması, bulaşıkların yıkanıp yerleştirilmesi, banyo tuvalet temizliği ve toz alınması hizmetini kapsamaktadır. Eğer sizde İstanbul’da yarım gün ev temizliği yapacak güvenilir bir firma arıyorsanız firmamız sizin için doğru adrestir.

Avantajlı Tekliflerle Bütçenize Uygun Yarım Gün Ev Temizliği Fiyatları

Yarım gün ev temizliği fiyatları tam gün ev temizliği fiyatları ile karşılaştırıldığı zaman daha uygundur. Çünkü çok daha yüzeysel bir temizliktir. Bu nedenle size temin ettiğimiz temizlik personeli daha kısa süre evinizde kalır. Yaklaşık 4 saat süren bu temizlikte evinizin istediğiniz her bölümü temizlenir ve sizlere sunulur. Temizlik bittiğinde evin düzeni ve tertibini sağlamış oluyoruz.

Tek Temizlik şirketi olarak özverili, güvenilir ve eğitimli temizlik personellerimiz ve gündelikçi bayan arkadaşlarımız ile hizmet veriyoruz. Personellerimizin hepsi adli kayıtları kontrol edilmiş ve sabıka kaydı olmayan güvenilir çalışanlardır. Bu nedenle firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Evinizi bize teslim ederken gözünüz asla arkada kalmayacak. Eğer sizde avantajlı tekliflerimiz ile yarım gün ev temizliği fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

  • Yarım gün ev temizliği neleri kapsar?

    Yarım gün ev temizliği çöplerin toplanması, evin silip süpürülmesi, banyo ve tuvalet detaylı temizliği, mutfak dolaplarının yüzey temizliği, ocak ve davlumbaz temizliği, bulaşıkların yıkanması, yıkanan çamaşırların asılması hizmetlerini kapsar.

  • Yarım gün gönderdiğiniz temizlik personeli kaç saat çalışır?

    Sizlere yönlendirdiğimiz yarım gün çalışacak temizlik personelimiz 4 saat süren bir çalışma yapacaktır.

  • TOP