0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

Florya Ev Temizliği

Florya'da Ev temizliği sektöründe 15 yılı aşkın tecrübemiz ile her zaman uygun fiyat politikasını ve %100 müşteri memnuniyetini benimseyerek çalışıyoruz.

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

Temizliğin her alanında İstanbulun Lider Temizlik Şirketi olarak, size en uygun ve neticesinde pırıl pırıl bir hizmet veriyoruz.

Florya Profesyonel Ev Temizliği Hizmeti

Bir evin temiz olması o evde yaşayan kişiler için sağlık kaynağıdır. Kirli bir evde bakteri ve virüsler artarak sağlığımızın bozulmasına neden olur. Bu nedenle ev temizliği tüm hane halkı için önemlidir. Temizlik yapmayı seviyor fakat vakit bulamıyor musunuz? Ya da ev temizliği için vakit harcamak istemiyor da olabilirsiniz. Bu noktada sizi firmamız ile tanıştıralım. Tek Temizlik Şirketi olarak İstanbul Florya’da temizlik şirketi olarak hizmet veriyoruz.

Ev temizliği sektöründe 15 yılı aşkın tecrübemiz ile her zaman uygun fiyat politikasını ve %100 müşteri memnuniyetini benimseyerek çalışıyoruz. Her yıl binlerce ev ve işyeri temizleyerek referanslarımızı en üst seviyeye çıkarıyoruz. Eğer sizde Florya’da ev temizliği şirketi arıyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

İstanbul Florya’da Temizlik Şirketi Nasıl Bulabilirim?

Temizlik Şirketi

Florya’da temizlik şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Firmamız sektördeki engin tecrübesi ile İstanbul Florya’da temizlik hizmeti vermektedir. Güvenilir çalışma arkadaşları ve ekibi ile firmamız haftanın her günü ev temizliği hizmeti vermektedir. Florya ev temizleme şirketi arayışı içinde olanlar için tam gün, yarım gün ya da inşaat sonrası temizlik hizmeti veriyoruz. Bu noktada TSE standartlarına uygun en iyi malzemeleri kullanarak daire temizliğini yapıyoruz.

Neden Tek Temizliği Florya Temizlik Firması Olarak Tercih Etmeliyim?

 

Firmamız 15 yıldır güvenilir çalışma arkadaşları ile evlerinizin hijyeni için çalışıyor. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına haftanın 7 günü temizlik hizmeti veriyoruz. İsterseniz boş daire temizliği, isterseniz eşyalı ev temizliği ya da inşaat sonrası temizlik hizmeti ile Florya’da evlerinize konuk oluyoruz.

Tek Temizlik çalışma arkadaşlarını seçerken oldukça özverili davranmaktadır. Tüm çalışanların adli sicil kayıtları kontrol edilerek işe alınmaktadır. Ayrıca firmamız eğitim vererek çalışanlarını işe almaktadır. Eğitimli, tecrübeli ve alanında uzman çalışanlarımız evinizde hijyeni sağlamaktadır. Ev temizliği konusunda deneyimli ekibimiz ister tek ister 2 ya da daha fazla kişilik ekibi ile eşyalı ve eşyasız daire temizliği yapmaktadır.

Bütçenize Uygun Florya Ev Temizliği Fiyatları

 

Florya ev temizliği fiyatları araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri ve avantajlı teklifleri ile Tek Temizlik ev temizliği hizmeti vermektedir. Eğer sizde bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile ev temizliği Florya hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

HİZMET TALEP FORMU

TOP