0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

GÜNLÜK TEMİZLİK

 Günlük temizlik şirketi arıyorsanız Tek Temizlik Şirketi olarak profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile günlük ev temizliği hizmeti veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile pırıl pırıl evler...

Profesyonel Günlük Temizlik Hizmeti

Temizlik bir evin günlük ihtiyacıdır. Hijyenik, temiz ve düzenli bir yaşam ortamına sahip olmak için günlük temizlik yapılması gerekir.

Eğer günlük ev temizliği yapmak için yeterli vaktiniz yok ise firmamızdan destek alabilirsiniz.  Tek Temizlik Şirketi olarak profesyonel günlük ev temizliği hizmeti veriyoruz. Ev temizliği konusunda deneyimli çalışanlarımız, %100 memnuniyetiniz için evinizi pırıl pırıl yapıyor.

Tamamen güvenilir temizlik profesyonellerimiz ile günlük ev temizliği şirketi hizmetimiz sizleri bekliyor. Hemen bizi arayarak temizlik randevusu oluşturabilirsiniz.

Güvenilir Günlük Ev Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketi ararken karşınıza bir çok firma çıkacaktır. Bu firmalar arasından alanında uzman, güvenilir ve deneyimli ekibi ile hizmet veren bir firmaya ihtiyacınız olacak. Tek Temizlik Şirketi olarak günlük ev temizlik şirketleri arasında %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan bir firmayız. Sektördeki 20 yıllık deneyimimiz ile güvenilir günlük ev temizlik şirketleri içinde lider konumdayız.

Eğer sizinde temizlik yapmaya vaktiniz yok ise biz buradayız. Siz keyifli aktiviteler yaparken biz evinizi hızla temizliyor ve size tertemiz bir yaşam alanı bırakıyoruz. Günlük temizlik, Tek Temizlik ile oldukça kolay!

Günlük Temizlik Hizmeti Neleri Kapsar?

Günlük temizlik hizmetimizi tam gün ev temizliği ve yarım gün ev temizliği olmak üzere 2 ayrı şekilde gerçekleştiriyoruz.

  • Tam gün ev temizliği; evin tüm detayları ile komple temizlenmesini kapsar. Buna mutfak dolaplarının detaylı temizliği, evin süpürülüp silinmesi, toz alınması, banyo ve tuvalet temizliği, cam temizliği de dahildir.
  • Yarım gün ev temizliği; evin istediğiniz bölümlerinin temizlendiği hizmetimizdir. Yarım gün ev temizliği daha yüzeysel bir temizlik içerir. Eviniz çok kirli değil ise tercih edebileceğiniz bir yöntemdir.

Hangi yöntem olursa olsun firmamız günlük temizlik ihtiyacınızı profesyonel bir şekilde deneyimli ekibi ile gidermektedir. Tecrübeli ekibimiz hangi alanda hangi temizlik malzemesinin kullanılması gerektiğini bilen uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Eğer sizde işini özveri ve titizlikle yapan temizlik personelleri arıyorsanız Tek Temizlik günlük temizlik şirketi doğru adres olacaktır.

Bütçenize Uygun Günlük Ev Temizliği Fiyatları

Günlük ev temizliği fiyatları tercih edeceğiniz temizlik çeşidine ve personel sayısına bağlı olarak değişmektedir. Evinizin bütçenize uygun günlük ev temizliği fiyatları ile temizlenmesini istiyorsanız Tek Temizlik Şirketi olarak her daim yanınızdayız. Güvenilir ekip arkadaşlarımız evinizi temizlerken asla gözünüz arkada kalmayacak.

Hemen bizi arayın ve günlük ev temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi alın. Ertesi güne randevu oluşturarak hızlı bir şekilde temizlik probleminize firmamız ile çözüm bulun.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

  • Günlük ev temizliği ücreti ne kadar?

    Günlük ev temizliği ücreti temizlik süresine, personel sayısına ve ihtiyacınız olan temizlik hizmetinin detayına bağlı olarak değişir.

  • Günlük ev temizliği hizmetiniz kaç saat sürüyor?

    Günlük ev temizliği hizmetimiz tam gün ya da yarım gün olmak üzere ilerlemektedir. Tam gün sabah 8 akşam 5; yarım gün ise 4 saatlik bir dilimi kapsamaktadır.

  • TOP