0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

HALIFLEKS YIKAMA

Yerinde halıfleks yıkama hizmetimiz ile pratik ve hızlı halıfleks temizliği sağlıyoruz. Bakteri ve mikropları vakumlayarak %100 hijyenik çözümler sağlıyoruz.

%100 Hijyenik Antibakteriyel Halıfleks Yıkama

Halıfleks, duvardan duvara kaplanan halı çeşididir. Normal halılarla kıyaslandığında kaldırılıp silkelenemez. Bu nedenle toz birikimi daha fazla olur ve temizliği de zordur. Son yıllarda tasarlanan halıfleksler doku olarak kaliteli yapıya sahip olsa bile özellikle eski tip modelleri başta olmak üzere günümüzde kullanılan halı modellerine oranla daha titiz bir şekilde temizlenmesi gerekir. Kendi imkanlarınızla halıfleks temizliği yapmak  hijyenik açıdan yeterli temizliği sağlamaz. Halıfleks içine bakteri ve miktoplar nüfuz eder. Bu da anca profesyonel halıfleks yıkama makinaları ile olur.

Tek Temilik olarak yerinde halıfleks yıkama hizmeti ile profesyonel bir şekilde halıfleks temizliği sağlıyoruz. Halıfleks iplik türüne ve dokusuna bağlı olarak farklı temizlik malzemeleri kullanıyoruz Bu sayede halınıza hiçbir zarar gelmeden ilk gün ki gibi yepyeni bir görünüme kavuşturuyoruz. Ayrıca halıfleks üzerinde biriken bakteri, küf ve mantarı yok ederek hijyenik bir kullanım sağlıyoruz.

Profesyonel Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmeti

Tek Temizlik olarak profesyonel yerinde halıfleks temizlik ve yıkama hizmeti veriyoruz. Son teknolojik cihazlar ve halıfleks yıkama makinaları ile yılda ortalama yarım milyar m2 halıfleks yıkıyoruz. 15 yıllık halıfleks yıkama tecrübemiz ile halıfleks üzerindeki bakteri ve mantarların %98’ini yok ederek alerjen tüm mikropları ortadan kaldırıyoruz.

Profesyonel halıfleks yıkama makinamız kuru ve buharlı temizlik yapıyor ve yıkanan halıfleksleriniz 2-3 saate tekrar kullanıma hazır oluyor. Siz de profesyonel halıfleks temizleme hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek avantajlı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Halıfleks Temizliği Gereken Alanlar

Halıfleks kullanılan alanlar oldukça fazladır. Ofis, otel, cami, jimnastik salonu, bale salonu, konferans salonu sinema salonu ve ev gibi alanlar halıfleks ile kaplanabilir. Tüm bu alanlarda kullanılan halıfleks çeşitleri için özel temizlik yöntemlerimiz ile hizmet veriyoruz. Kısa sürede kuruyan halıfleks birkaç saatlik temizlik sürecinin ardından tekrar kullanıma hazır hale geliyor.

Yerinde Halıfleks Temizliği Nasıl Yapılır?

Halıflkes halının iplik dokuma türüne bağlı olarak halıfleks temizliği yapılır. Örneğin naylon, aktirilik, olefin polyester ya da yün haıfleks modelleri vardır. Uzman ekibimiz halıfleksin malzemesine bağlı olarak uygun temizlik malzemeleri ile halıfleksin yapısına hiçbir zarar vermeden temizliğini yapmaktadır.

Halıfleks Yıkama ve Temizleme Aşamaları

 1. Öncelikle halıfleksin derinine işleyen tozları vakum gücü yüksek bir cihazla çekiyoruz.
 2. Ardından yine yüksek özelliklere sahip bir cihaz ile yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz.
 3. Son olarak halıfleksin fazla suyunu çekmek için yine vakumlama işlemi yapıyoruz. Böylelikle halıfleks tüm bakterilerden arınmaktadır.

Kısacası yaşam alanınızın mikroplardan arındırılarak sağlıklı bir alana dönüştürülmesini istiyorsanız, zaman kaybetmeden firmamızla irtibata geçebilir, kaliteli hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Halıfleks Temizliği için Neden Profesyonel Destek Almalıyım?

Halıfleks, diğer halılara nazaran daha zor temizlenen bir halı çeşididir. Bu halılar odanın bütün zeminini kapladığı için özellikle duvar kenarlarında toz toplanmaktadır. Halıfleks temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Halıfleksler yapısı itibari ile tozların birikmesine neden olabilir. Bunun için temizliğine dikkat edilmelidir. Öncelikli olarak toz emiş gücü fazla olan bir süpürge ile halının tamamı tozdan arındırılmalıdır ki ıslandığında yüzeydeki tozlar basınçla halıfleksin içine yerleşmesin. Bunun için düzenli olarak haftanın belirli günleri bu işlem tekrarlanmalıdır

Ardından yıkama veya silme işlemine geçilebilir. Halıfleksler duvardan duvara halılar olduğu için yerinden kaldırıp yıkamak zordur. Bunun için bu işle ilgilenen firmalardan destek alabilirsiniz ya da ıslak ya da kuru temizlik yapan vakumlu süpürgeniz varsa onu kullanabilirsiniz. Lakin bu oldukça yorucu bir işlemdir. Ve yeterli hijyen sağlamanız mümkün değildir.

Tüm bunlar ile zaman kaybetmek istemiyorsanız halıfleks temizliği alanında uzman olan Tek Temizlik firmamızdan destek alın. Ücretsiz fiyat teklifi alarak alanında uzman bir firma ile çalışmanın keyfini yakalayın.

Bütçenize Uygun Halıfleks Yıkama Fiyatları

Halıfleks farklı yaşam alanlarına uyarlanan bir halı çeşidi olduğu için yapıları farklıdır. Bu nedenle Halıfleks Temizliği Fiyatları konusunda kişiye özel hizmet bedeli yansıtıldığını belirtmek isteriz. Yani 1+1 daireye döşenen halıfleks ile 4+1 veya daha geniş mekanlarda kullanılan halıfleks temizlik fiyatı farklıdır. Dolayısıyla Halıfleks Temizliği için kaliteli hizmet almak isterseniz, tarafınıza en iyi koşullarda yardımcı olacak olan firmamızla görüşerek detaylı bilgi alabilir, yaşam alanlarınızda hijyeni üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Halıfleks yıkama fiyatları Tek Temizlik farkı ile burada. Avantajlı fiyat tekliflerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletşime geçiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Yerinde halıfleks yıkama nasıl yapılır?

  Yerinde halıfleks yıkama ve temizleme hizmetimiz halıfleks dokusuna ve malzemesine bağlı olarak şekillenir. Naylon, akrilik, Olefin Polyester olmak üzere şekillenen halıfleks çeşitleri için özel temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Halıfleks yüzeyine zarar vermeyecek temizlik malzemeleri ile özel halıfleks yıkama makinesi yardımı ile derinlemesine temizlik yapıyoruz.

 • Halıfleks yıkarken hangi malzeme ve ekipmanları kullanıyorsunuz?

  Buharlı Halı yıkama, kuru sistem Halı yıkama, kuru köpük Halı yıkama, talaşlı Halı yıkama, şampuanlı Halı yıkama yöntemleri ile halıfleks yıkama hizmeti veriyoruz.

 • Yıkanan halıfleksler ne kadar sürede kurur?

  Kuru yıkama sisemimiz ile yıkadığımız halıfleksler 1-2 saat içinde tamamen kuruyarak kullanıma hazır hale gelir.

 • Halıfleks yıkarken dezenfeksiyon nasıl sağlanır?

  Halıfleks dezenfeksiyonu kullandığımız özel temizlik malzemeleri sayesinde sağlanır. Halıfleks içinde biriken mantar, bakteri ve mikroplar özel vakumlu cihazlarımız ile temizlenerek dezenfekte edilir.

 • TOP