0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

HAŞERE VE BÖCEK İLAÇLAMA

Haşere ve böceklere %100 garantili ilaçlama hizmeti veriyoruz. Kokusuz ve jel ilaçlama yöntemlerimiz ile aynı gün evinize rahatlıkla girebilirsiniz. Hem de korkmadan!

Haşere ve Böcek İlaçlama Hizmeti

Örümcek, çiyan, fare, hamamböceği, karınca ve pire gibi çeşitli haşereler insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek birçok mikroorganizmayı barındırır. Gezindiği yerlere bu mikropları taşıyarak çeşitli salgın hatalıkların oluşmasına yol açarlar. Dolayısıyla hiç kimse yaşam alanı veya iş yerinde böyle bir tehditle karşılaşmak istemez.

Eğer ki böyle bir durumla karşı karşıya iseniz konunun uzmanından Haşere İlaçlama ( Böcek İlaçlama) hizmeti almak gerekir. Profesyonel ilaçlama firması ile iletişime geçtiğinizde tarafınıza yönlendirilecek olan uzman ekip sayesinde yaşadığınız böcek sıkıntısı ortadan kalkacak ve daha sağlıklı bir ortama sahip olacaksınız.

En Yakın İstanbul Haşere İlaçlama Firmaları

Tek Temizlik olarak konut ve ticari işletmelere sağlıklı nefes alma ortamları elde etme hususunda profesyonel destek veriyoruz. Gerek iş gerekse özel yaşam alanlarında oluşan haşerelerin yok edilmesi ve ortamın steril edilmesi gerekir.

Bu süreçte İstanbul Haşere İlaçlama firma arayışlarınıza en güzel yanıtı verecek olan firmalardan biri olarak uzman ekiplerimizle talep ettiğiniz ilaçlama hizmetini en iyi koşullarda sağlıyoruz..

Böcek ve haşereler sizin ilaçlamanız ile yok olmayacak kadar fazla ise tek çözüm Haşere İlaçlama Firmaları arasından seçim yapmaktır. Tek temizlik olarak yılların verdiği tecrübemizle sizler için doğru bir seçim olacağımızı belirtir, sağlığınızı daha fazla riske atmadan Haşere İlaçlama ( Böcek İlaçlama ) hizmeti veren firmamızla irtibata geçmenizi öneririz.

En Hızlı ve Kesin Çözüm Haşere İlaçları ile Tek Temizlik Yanınızda!

Yaz-kış evlerde ve iş yerlerinde sağlıklı şekilde yaşam sürebilmek adına Haşere İlaçlama Merkezi olarak hizmet veren firmalardan destek almak ve salgın hastalıkların önüne geçmek önemlidir. Uygulama alanına bağlı olarak Jel, Kokulu ve Kokusuz Haşere İlaçlama ( Böcek İlaçlama ) yöntemleri vardır. Jel ile Kokusuz böcek ilaçlama yöntemlerinde alanı boşaltmaya gerek yoktur. Yani ilaçlanacak yer iş yeri ise çalışmaya devam edilebilir, ev ise rutin yaşama devam edilir. Fakat Kokulu Böcek İlaçlama yöntemi uygulanacaksa, bu durumda uygulama alanının tamamen boşaltılması gereklidir.

İstanbul Profesyonel Haşere ve Böcek İlaçlama Fiyatları

Haşere ilaçlama Kokusuz, Jel ve Kokulu olmak üzere 3 çeşitte yapılmaktadır. İlaçlama çeşitleri konusunda bilgi almak isterseniz Böcek İlaçlama Şirketi olarak hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü haşere kontrolünde güvenilir adresiniz olan Tek Temizlik, size temiz ve böceksiz mekanlar sunmak için hizmet veriyor. Böcek İlaçlama Fiyatları tercih edilecek ilaçlama yöntemi ve uygulama alanına bağlı olarak değişmektedir. Detaylar için bizlerle iletişime geçebilir, kaliteli hizmet ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

  • Ev ilaçlama fiyatları ne kadar?

    Ev ilaçlama fiyatları kullanılacak malzemeye ve evin büyüklüğüne bağlı olarak belirlenir.

  • Haşere ilaçlamanın ardından kaç saat sonra eve girilir?

    Haşere ilaçlamanın ardından en az 6-8 saat boyunca eve girilmemesi gerekir.

  • Haşere ilaçlama yöntemleriniz nelerdir?

    Haşere ilaçlama yöntemlerimiz %100 garantili sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile gerçekleştirilir. Bu kapsamda kokulu veya kokusuz olmak üzere 2 farklı yöntem kullanıyoruz.

  • TOP