0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

HASTANE TEMİZLİĞİ

Profesyonel hastane temizliği şirketi olarak hastane dezenfeksiyonu, hasta odası temizliği dahil tüm hastanenin hijyenini sağlıyoruz.

Profesyonel Hastane Temizliği Hizmeti

Hastaneler temizlik alanında oldukça titiz olması gereken yapılardır. Çünkü en çok bakteri ve virüs hastanelerde bulunur. Bu yüzden hastanelerin düzenli olarak temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gerekir. Hastane odası, koridoru, tuvalet ve hasta odası banyoları da dahil olmak üzere her alanda temizliğin muazzam ve muntazam olması lazımdır.

Tek Temizlik firmamız hastane temizlik şirketi olarak hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm bölgelerinde hastane temizlik şirketi arayışınıza uygun çözümler üretiyoruz. Alanında uzman temizlik personellerimiz ve deneyimli ekibimiz ile birlikte hastane temizliği konusunda titizlikle çalışıyoruz.

Bünyemizde bulunan çalışanlarımız hastane temizliği konusunda eğitimlidir. Bu sayede hastane hijyeni nasıl sağlanır çok iyi bilmektedir. Eğer hastanenizde kapsamlı bir temizliğe ihtiyacınız var ise İstanbul’da hastane temizliği hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul’da Hastane Temizliği Şirketi Arayışına Son!

İstanbul’da hastane temizliği yapan firma oldukça fazladır. Bu firmalar arasından seçim yaparken deneyim, referans ve profesyonellik göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Özellikle hijyen konusunda uzman personelleri ile hizmet veren temizlik şirketleri hastane temizleme hizmeti için uygundur.

Tek Temizlik olarak sertifikalı çalışanlarımız ile hastane temizliği yapıyoruz. İhtiyacınız olan personel sayısına bağlı olarak ekibimizi oluşturuyor ve size yönlendiriyoruz. Hastanenizin steril, izole ve hijyenik bir kurum olması için profesyonellikle çalışıyoruz. Kapsamlı hastane temizliği ile hastaları mikrop ve virüslerden uzak tutuyoruz.

Tek Temizlik Şirketi Hastane Temizlik Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Firmamızın hastan temizlik hizmeti profesyonel ve hassasiyet ile ilerliyor. Normal yaşam alanlarından daha özverili bir şekilde yapılması gereken hastane temizliğinde hiçbir detayı atlamıyoruz. Zemin, cam, banyo, tuvalet ve koridor dahil olmak üzere tüm hastanenin ince temizliğini yapıyoruz.

Elbette ki hastane temizliği tek seferde yapılacak bir iş değildir. Sürekli ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Firmamızın temizlik personelleri hastane temizliği konusunda organize bir şekilde çalışmaktadır. Hastanenin her alanı hijyen kurallarına uyarak detaylıca temizlenmektedir.

Avantajlı Fiyat Teklifleri ile Hastane Temizliği Fiyatları

Hastane temizliği fiyatları tercih edeceğiniz temizliğin detayına, hastanenin büyüklüğüne ve personel sayısına bağlı olarak değişmektedir. Hastane ve sağlık kuruluşu temizliği konusunda deneyimli ve profesyonel kadrosu ile hizmet veren firmamız avantajlı fiyat teklifleri ile size hizmet vermektedir. İstanbul’da hastane temizliği fiyatları için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

  • Hastane temizliğinde dezenfeksiyonu nasıl sağlıyorsunuz?

    Hastane temizliğinde dezenfeksiyonu sağlamak adına sağlık bakanlığı onaylı temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede hastalara hiçbir şekilde zarar vermiyor ve steril bir ortam bırakıyoruz. Yer, cam, tıbbı malzeme ve mobilyaların temizliği için ayrı ayrı ve özel temizlik ekipmanları kullanıyoruz.

  • Hastane temizliği fiyatlarını neye göre belirliyorsunuz?

    Hastanenin büyüklüğü, yapılacak temizliğin detayı ve ihtiyacınız olan personel sayısına göre hastane temizliği fiyatların belirliyoruz. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif desteğinden faydalanabilirsiniz.

  • TOP