0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

KOLTUK YIKAMA

Buharlı, sulu ve kuru yöntemler ile pırıl pırıl koltuklara sahip olmak için hemen bizi arayın. %100 dezenfekte garantili.

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuklar her gün çokça vakit geçirdiğimiz konfor alanımızdır. Kıyafet, yemek ve diğer eşyalar ile temas eden koltuklarımız hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Koltuk hijyeni ev temizliğinin en önemli parçasıdır. Bu yüzden düzenli aralıklarla koltuk yıkama yapmalı ya da yaptırmalısınız.

Evde kendi çabanız ile yaptığınız koltuk yıkama işlemi profesyonel bir temizlik sağlamaz. Hatta bakteri ve virüsleri koltuk içine hapsetmenize neden olur. Bu nedenle evde profesyonel koltuk yıkama hizmeti alarak hem temiz hem de hijyenik bir koltuğa sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Buharlı Koltuk Yıkama

Tek Temizlik olarak profesyonel koltuk yıkama hizmeti ile yaşam alanlarınızın hijyenini sağlıyoruz. Koltuklarınızın ilk gün ki temiz görünüme kavuşması için buharlı makinelerimiz ile dezenfeksiyon sağlıyoruz. Buharlı koltuk yıkama makinelerimiz şok buharının koltuğa verilmesi ve vakumlanması ile hem leke hem de bakteri temizliği sağlamaktadır.

Koltuk yüzeyindeki sakız, çikolata, tükenmez kalem gibi lekeleri çıkarmak için lekeli bölgeye endüstriyel deterjanlarımızı uygulamamız yeterlidir. Endüstriyel amaçlı kullandığımız koltuk yıkama deterjanlarımız tamamen insan sağlığına zararsızdır. Evde çocuk ve evcil hayvan var ise onların da kullanımına uygundur. Yaşam alanlarınızı organik ve sağlıklı temizleyiciler ile temizliyoruz ve size sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

İstanbul koltuk yıkama hizmeti ile 15 yıldır sizlere hizmet veren firmamız aldığı olumlu sonuçlar ile müşterilerinin gönlüne taht kurmuştur. Kuru yıkama tekniğimiz ile koltuğunuz yıkandıktan birkaç saat sonra kullanıma hazır olmaktadır. Böylesine profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti için tek yapmanız gereken Tek Temizlik ile iletişime geçmektir.

İstanbul En Yakın Koltuk Yıkama Firması

Size en yakın koltuk yıkama firması mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. İstanbul koltuk yıkama firması olarak hem Avrupa hem de Asya kıtasına hizmet veriyoruz. Randevu oluşturduktan sonra gününde ve saatinde evinize gelerek koltuklarınızı profesyonel bir şekilde yıkıyoruz.

Evde Koltuk Yıkama Fiyatları nedir?

Koltuk yıkama fiyatları tek koltuk, koltuk takımı, kanepe ve L koltuk olmasına bağlı olarak değişmektedir. İstanbul’da bir çok koltuk yıkama firması bulunmaktadır. Ucuz koltuk yıkama fiyatları bulmak sizin için zor olmasın. Tek Temizlik en uygun koltuk yıkama ve temizleme fiyatları ile size hizmet vermektedir. Hemen bizimle iletişime geçin ve avantajlı fiyatlardan yararlanın.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Yıkadığınız koltuklar kaç saatte kurur?

  Yıkadığımız koltuklar özel kurutmalı cihazlarımız sayesinde gün içinde kuruyarak tekrar kullanıma hazır hale gelir. Sıcak havalarda 3-5 saat içinde kuruyan koltuklarınız soğuk havalarda ise 4-6 saat arasında kurur.

 • Koltuk yıkarken hangi yöntemleri kullanıyorsunuz?

  Koltuk yıkarken buharlı ve sulu olmak üzere iki yöntem kullanıyoruz. Bu yöntemler koltukların buhar ile dezenfekte ederken su ile de kirini temizlemektedir.

 • Koltuk yıkarken dezenfeksiyon sağlıyor musunuz?

  Koltuk yıkarken antibakteriyel temizlik malzemeleri ile koltukların derinlemesine temizliğini sağlıyoruz. %100 hijyenik, bakteri ve virüsten arınmış bir yüzey elde ediyoruz.

 • Koltuk yıkamada kullandığınız ürünler insan sağlığına zarar verir mi?

  Koltuk yıkarken kullandığımız ürünler sağlık bakanlığı onaylıdır. Tamamen insan sağlığına uygundur. Evcil hayvan ve çocukların temasına da uygun özelliktedir.

 • Web sitenizden koltuk yıkama randevusu nasıl alabilirim?

  Web sitemizden koltuk yıkama randevusu almak için bizi arayarak hemen ertesi güne koltuk yıkama randevusu alabilirsiniz.

 • TOP