0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

MERMER ZEMİN CİLALAMA

Profesyonel mermer cilalama makinası ile parlak ve gösterişli mermer zeminler için bizi arayın. Çizilmeyi önleyici cilalar ile mükemmel temizlik!

Profesyonel Mermer Cilalama Hizmeti

Ev ve işyeri gibi yaşam alanlarında zemin bir çok farklı malzeme ile yapılabilir. En popüler zemin türlerinden biri olan mermer şık görüntüsünün yanında özverili bir temizliği getirir. Zeminde kullanılan mermerler zaman içinde yıpranır ve ilk gün ki şık görüntüsünü kaybeder. Aslında burada problem mermer cilasının aşınması ve eskimesidir.

İşte tam bu noktada Tek Temizlik olarak zemin mermer cilalama hizmeti ile yanınızdayız. Eskimiş, yıpranmış ve aşınmış mermer zeminleri cilalayarak ilk gün ki şık görüntüsüne kavuşturuyoruz.

Mermer Cilalama Nasıl Yapılır?

Mermer cilalama yaparken 2 çeşit yöntem kullanılır. Mermer cilalama yapmadan önce yüzey tüm kir ve pisliklerden arındırılır. Ardından bu iki yöntemden biri zemine uygulanır. Bu yöntemler kristalize cilalama ve polimerize cilalama olarak sınıflandırılır.

Mermer Cilalama Yöntemleri

 1. Kristalize Cilalama

Öncelikle zemin temizlenir. Temizliğin ardından mermer cilalama makinesi çelik ped takılarak kristalize cila yapılır. Kristalize cila sprey formdadır. Zemine ince bir katman halinde püskürtülerek mermer cilalama makinası yardımı ile yayılır. Zemine iyice nüfuz eden kristalize cila zemin durumuna göre tek kat ya da iki kat uygulanır. Kristalize cilanın kaydırmaz yapıda olması gerekir.

 1. Polimerize Cilalama

Polimerize cilalama öncesinde zemin güzelce temizlenir ve kurulanır. Ardından polimer mermer cilası mop yardımı ile zemine yayılır. Cila kuruduktan sonra 1 kat daha atılır ve zeminin parlaklığı arttırılır. Polimer cilalama zeminin parlak kalmasını sağlarken aynı zamanda aşınmasını önler. Şeffaf bir solüsyona sahiptir. Bu solüsyon zeminin yapısını korur ve çizilmeleri önler. Adeta mermer yüzey ile sizin aranızda bir tabaka oluşturur. Bu sayede zemin çok daha uzun yıllar kaliteli bir görünüme sahip olur.

Firmamız zemin cilalama konusunda uzman kadrosu ile size hizmet vermektedir. Sadece mermer değil seramik, vinil, epoksi, traverten, granit, taş, çini, marley, linolyum gibi zeminlerin de cilalama işlerini yönetiyoruz. Yüzey temizliği ve bakımı konusunda firmamızdan güvenle profesyonel destek alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Avantajlı Mermer Cilalama Fiyatları

Mermer cilalama fiyatları uygulama yapılacak alana ve mermer cilasının çeşidine bağlı olarak değişmektedir. Klistalize cilalama fiyatları ve polimerize cilalama fiyatları birbirinden farklıdır. Firmamız mermer cilalama şirketleri içinde müşteri memnuniyetini %100 sağlamak amacı en kaliteli hizmeti vermeyi kendine borç bilmektedir.

Bütçenize uygun avantajlı mermer cilalama fiyatları ile en kaliteli hizmeti size sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Profesyonel mermer cilalama makinası ile uygun temizlik yöntemlerini birleştirerek eskimiş mermerlerinize yepyeni bir hava katıyoruz. Tek yapmanız gereken mermer cilalama fiyatları için Tek Temizlik ile iletişime geçmektir.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Mermer cilalama yaparken hangi yöntemleri kullanıyorsunuz?

  Mermer cilalama yaparken kristalize ve polimerize cilalama yöntemleri kullanıyoruz. Her iki yöntemde de zemin parlar, çizilme önlenir ve aşınmalara karşı duvar görevi görür.

 • Mermer cilalama hizmetiniz garantili mi?

  Mermer cilalama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti ile garantilidir. Zemine zarar vermeden ilk gün ki parlaklığını sağlıyoruz. Aşınmaya ve çizilmeye karşı garanti veriyoruz.

 • Kullandığınız mermer cilası yüzeye zarar verir mi?

  Mermer cilası yüzeye zarar vermeyen hatta zemini parlatarak aşınmaları önleyen bir ciladır. Bu nedenle zeminin kullanım ömrünü arttırır.

 • TOP