0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

OLAY YERİ TEMİZLİĞİ

Adli vakaların yaşandığı ve temizliği oldukça hassas bir şekilde yapılması gereken alanların profesyoenl temizliğini yapıyoruz.

PROFESYONEL OLAY YERİ TEMİZLİĞİ

Suç mahalli temizliği, bir suçun ardından temizleme sürecini içerir. Suç mahalli temizliği yapan firmalar cinayetler, intiharlar ve kaza sonucu ölümlerden sonra temizlik yapmak için çağrılır. Çoğu durumda bu, zeminlerden, duvarlardan, halılardan ve diğer yüzeylerden kanın ve diğer kirlerin temizlenmesini içerir.

Oldukça zor bir görev olan olay yeri temizliği firmamız tarafından yapılmaktadır. Profesyonel firmamız olay yeri temizliği için uzman ekip arkadaşları ile çalışmaktadır. Olayın yaşandığı yere daha fazla zarar vermeden hasar görmüş, kirlenmiş ve yıpranmış alanları titizlikle temizlemektedir.

Olay yeri temizliği fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Detaylı Suç Mahalli Temizliği

Suç mahalli temizliği olay yerinde tüm incelemeler yapıldıktan sonra yapılır. Bu yüzden olay yeri temizliği ekipleri profesyonel temizlik çalışanlarından oluşur.

Detaylı su mahalli temizliği, kan, vücut sıvıları ve diğer maddeler dahil olmak üzere suç mahallerini temizlemek için uygulanan bir süreci kapsar.

Firmamızda çalışan olay yeri temizleme ekipleri olay yeri temizleme alanında eğitim almış kişilerdir. Suç mahallinden kan ve diğer potansiyel olarak tehlikeli maddelerin nasıl güvenli bir şekilde çıkarılacağı konusunda bilgi sahibidirler. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek güvenilir bir şekilde olay yeri temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Olay Yeri Temizliği Fiyatları

Üzücü olayların yaşandığı alanların temizliği için genelde aileler temizlik hizmeti talep etmektedir.

Olay yerinin temizliği fiyatları olay yerinde yaşanan karmaşaya ve temizliğin kapsamına bağlı olarak değişir. Uzman ekiplerimiz ile iletişime geçerek adli vakaların yaşandığı bu mekanların temizliği için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Cenaze Evi Temizleme

Cenaze evi temizleme hizmeti de vermekteyiz. Cenaze evi temizlik işçilerimiz, evi tamamen dezenfekte etmekte ve detaylı bir temizlik ile pırıl pırıl bir mekan teslim etmektedir.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

  • Olay yeri temizleme nedir?

    Olay yeri temizleme adli vakaların yaşandığı alanların profesyonel ve uzman kişiler tarafından temizlik ve dezenfekte sürecini kapsayan bir temizlik hizmetidir.

  • Cinayet mahallini kim temizler?

    Cinayet mahallini temizlemek için profesyonel temizlik şirketleri ile anlaşma yapılır. Tek Temizlik Şirketi olarak temizliğin her alanında uzman kadromuz ile hizmet verdiğimiz gibi olay yeri temizliği konusunda da ekiplerimiz profesyonel destek vermektedir.

  • TOP