0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

OTOPARK TEMİZLİĞİ

Profesyonel otopark temizliği için alanında uzman otopark zemin temizliği firması arıyorsanız hemen bizi arayınız. Firmanızın imajını temiz bir otopark ile arttırmak için  %100 hijyenik çözümler sunuyoruz. 

Profesyonel Otopark Temizliği Hizmeti

Otopark her gün sayısız araç trafiğine maruz kalan açık ya da kapalı alanlardır. Bu otoparklar bazen bir alışveriş merkezinde bazen işyerlerinde bazen ise havaalanı ya da hastanede olabilir. Her nerede olursa olsun otopark hijyeni oldukça önemlidir.  Bu nedenle de belli aralıklar ile otopark temizliği yapılmalıdır.

Temizlenmesi gereken birçok farklı otopark türü vardır. Sokakta, alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında ve hatta hastanelerde park yerleri var. Çevremizde oldukça fazla olan bu park alanlarının temizliği insan sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Bu nedenle otopark temizliği profesyonel temizlik makineleri gerektirir. Tam da bu noktada profesyonel otopark temizlik hizmeti almanız gerekir.

Profesyonel Otopark Zemin Temizliği Şirketi

Otopark zemin temizliği gittiğiniz yerin kalitesini belirler. Kişi yapıya ilk girdiğinde otopark ile karşılaşacağı için otoparklar yapının geri kalanı ile ilgili kişiye ayna tutar. Bu nedenle otoparkların profesyonel bir şekilde temizliği önemlidir.

Tek Temizlik Şirketi olarak profesyonel otopark temizliği hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz otopark zemini başta olmak üzere yıkama ve otoparkın genel temizliğini kapsar. Bunu yaparken otopark zeminine zarar vermeyecek kimyasal temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Zeminde harç, boya veya atık malzeme kalmasını önlüyoruz. Sizler için açık otopark temizliği ve kapalı otopark temizliği hizmeti veriyoruz.

Otopark zemin temizliği yaparken akülü otopark temizleme makineleri kullanıyoruz. Zemindeki harç veya boya kalıntılarını kazıma aletleri kullanarak söküyoruz. Bunu yaparken otopark zeminine zarar vermiyoruz. Otopark zemininin %100 hijyenini sağladıktan sonra otoparkın genel temizliğini yapıyoruz.

Açık ya da Kapalı Otopark Temizliğinde Hijyenik Çözümler

Açık ya da kapalı otopark fark etmeksizin tüm alanların %100 hijyenini sağlıyoruz. Tek Temizlik Şirketi olarak hijyen ilk önceliğimizdir. Otopark temizleme şirketi olarak yüzey temizliğini yaparken zemindeki kirleri tamamen arındırana kadar zemin temizliği ve yüzey yıkama işlemlerini tekrarlıyoruz. Bu sayede otopark temizliğinde hijyenik çözümler ile siz müşterilerimize güvenilir hizmet veriyoruz.

3 Adımda Otopark Temizliği Nasıl Yapılır?

Otoparkları temizlemenin birçok farklı yolu vardır. Firmamızın park yerlerini düzgün bir şekilde temizlemek için izlediği yol şu şekildedir;

 1. Önce yerdeki tüm pislikleri süpürüyoruz.
 2. Ardından otoparkın yüzeyinde biriken kiri temizlemek için yüksek basınçlı su hortumları kullanıyoruz.
 3. Son olarak, beton, asfalt, tuğla veya taş gibi yüzeyde kalan atıkları temizlemek için yüksek basınçlı buharlı temizleyiciler kullanıyoruz.

En Uygun Otopark Temizliği Fiyatları

Otopark temizliği fiyatları tercih edeceğiniz otopark temizliği hizmetinin detayına bağlı olarak değişmektedir. Trafik işaretlerinin temizliği, havalandırma temizliği, yangın tesisatı temizliği, aydınlatmaların temizliği sensör temizliği, levha temizliği ve yön çizgilerinin temizliği dahil olmak üzere otopark temizliği oldukça detaylıdır.

Eğer sizde otopark temizliği fiyatları noktasında uygun çözümler arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun otopark temizliği fiyatları ile firmamız sektörün öncü ve en çok tercih edilen temizlik şirketidir. Bizimle iletişime geçerek detaylı otopark temizliği için teklif alın!

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Otopark temizliği hizmetiniz neleri kapsıyor?

  Firmamızın otopark temizliği hizmeti yüzey temizliği başta olmak üzere trafik çizgileri ve işaretlerinin temizliği, yangın tesisatının temizliği, aydınlama ünitelerinin temizliği ve genel otopark temizliğini kapsamaktadır.

 • Otopark temizliği ne kadar sürer?

  Otopark temizliği otoparkın büyüklüğüne ve yapılacak temizliğin kapsamına göre değişmektedir. Genel olarak 1 günde tüm otoparkın %100 hijyenik temizliğini sağlayıp size teslim ediyoruz.

 • Otopark temizliği yaparken hangi temizlik malzemelerini kullanıyorsunuz?

  Otopark temizliği yaparken zemine zarar vermeyecek temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Bunlar içinde leke çıkarıcılar ve arındırıcı temizlik malzemeleri bulunmaktadır. Bu sayede otopark zemini ilk gün ki gibi yeni ve ilgi çekici bir şekilde müşterilerinizi karşılamaktadır.

 • TOP