0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

TEMİZLİK PERSONELİ TEMİNİ

%100 Güvenilir temizlik personeli temini için hemen bizimle iletişime geçiniz. Adli kayıtları yapılmış, eğitimli ve deneyimli temizlik personelleri ile çalışın.

Profesyonel Temizlik Personeli Temin Hizmeti

Temizlik şirketlerinin sağlamış olduğu bordrolama hizmeti ile birlikte, şirketler adına yaptığı iş alımları, hizmet içi eğitimleri, hizmet denetimi, SGK takipleri gibi bir çok aşamayı yaptıkları için çok sayıda ki şirket temizlik personeli temini sürecini bu temizlik şirketleri aracılığı ile yapmaktadır.

Özellikle dönemsel temizlik personeli talepleri nedeni ile iş çıkışlarının çok yapıldığı işletmelerde doğacak yasal sorumluluklardan kurtulmak için önemli bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır. Firmamız sözleşmeli temizlik personeli yetiştirirken bordrolama, işe alma, denetim ve SGK gibi unsurların takibini de yapmaktadır.

Tek Temizlik Şirketi ile Sözleşmeli Personel Temini

Tek Temizlik müşterilerine istenilen özelliklerde ve uzmanlıkta temizlik personeli temin etmektedir. Bu hizmetimizde, personele karşı olan iş kanunu kapsamındaki sorumluluklar ve özlük hakları firmamız tarafından sağlanmakta, günlük iş programı sizler tarafından yapılmaktadır.

Sözleşmeli personel temini hizmeti içinde firmamız size 1 senelik personeller temin etmektedir. Firmanızda temizlik ve çay servisi başta olmak üzere ihtiyacınız olan hizmetleri size deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız sağlamaktadır. Süreli çalışan arkadaşlarımızın sözleşmesi dolduğu zaman tekrar anlaşma sağlayabilir ve çalışmaya devam edebilirsiniz.

Firmanıza özel çözümlerimiz ile temizlik personellerinin özlük haklarından mahrum etmeden eşit koşullarda çalışma imkanı sunuyoruz.

Tek Temizlik ile Yarı Zamanlı Temizlik Elemanı Arayışına Son!

Etkinlik, aktivite, organizasyon gibi event durumlarında günlük, haftalık ya da aylık olarak geçici temizlik personeli temin edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli ve uzman temizlik personelleri, gündelikçiler ve temizlik elemanları ile ihtiyaç duyduğunuz her an size hizmet vermektedir.

Sizlere temin ettiğimiz personellerimiz adli kayıtları kontrol edilmiş, sabıka kaybı bulunmayan, güvenilir ve eğitimli çalışanlardır. İstanbul yarı zamanlı temizlik personeli arayışına bu sayede son verebilirsiniz. Tek Temizlik olarak bütçeniz ve istediğiniz süre doğrultusunda size temizlik personeli sağlayacaktır.

Bizimle iletişime geçerek tam zamanlı, yarı zamanlı, günlük, haftalık ya da aylık seçenekleri ile temizlik personeli işe alabilirsiniz. Güvenilir ve alanında uzman ekibimiz ofis temizliği başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz her an size hizmet verecektir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek İstanbul içi ve Türkiye geneli temizlik personeli ihtiyacınızı belirtmektir.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

  • Temin ettiğiniz temizlik personellerine nasıl güvenebilirim?

    Sizlere temin ettiğimiz temizlik personelleri bünyemizde çalışan adli sicil kayıtları kontrol edilmiş ve alanında uzman güvenilir çalışanlardır. Bu nedenle aklınızda bir soru işareti kalmasına gerek yoktur.

  • Sözleşmeli ve yarı zamanlı temizlik personeli ne anlama gelir?

    Sözleşmeli temizlik personeli temini genellikle 1 yıl üzerinden sağlanır. Personelimizin tüm özlük hakları tarafımızca saklıdır. SGK girişleri ve işe giriş belgeleri size teslim edilmektedir. Yarı zamanlı temizlik personeli ise günlük, haftalık ya da aylık personel ihtiyacınız için geçerlidir. Bu kapsamda istediğiniz sayıda personeli ihtiyacınız olan ekipmanlar ile size yönlendiriyoruz.

  • TOP