0212 550 32 38
10.000 üzeri müşterimize pırıl pırıl ev bırakdık!

VİLLA TEMİZLİĞİ

Profesyonel villa temizliği hizmeti ile İstanbul'da her büyüklükteki villaları tek günde temizleyerek %100 memnuniyet ile teslim ediyoruz.

Profesyonel Villa Temizliği Hizmeti

Villa temizliği yaşam alanınızın steril, temiz ve hijyenik olması için düzenli aralıklar ile yapılmalıdır. Rutin günlük temizliğin dışında belli aralıklar ile yapılan derinlemesine temizlik ile villanızda temiz bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Villalar büyük yapılar olduğu için tek bir temizlik personeli ile temizlenmesi mümkün değildir. Bu nedenle profesyonel villa temizleme firmaları uzman ekibi ile villanızı çok kısa bir sürede temizleyerek sizlere teslim etmektedir.

Firmamızın Villa Temizliği Hizmeti Neleri Kapsar?

Villa Temizlik Hizmetimiz aşağıdaki hizmetleri kapsar;

 • Villa alanının incelenerek temizlik planının oluşturulması
 • Villa içindeki koltuk, mobilya ve eşyaların temizlenmesi
 • Cam, pencere ve çerçeve temizliği
 • Mutfak dolapları ve mutfak içindeki eşyaların temizlenmesi
 • Halı temizliği ve lekelerin çıkarılması
 • Banyo, tuvalet temizliği
 • Dolap içlerinin düzenlenmesi ve dezenfeksiyonu
 • Villa içinin süpürülüp silinmesi
 • Detaylı Bahçe temizliği
 • Merdivenlerin temizliği
 • Dış cephe temizliği

Sağladığımız tüm bu hizmetler opsiyoneldir. İçlerinden seçim yaparak alacağınız temizlik hizmetini özelleştirebilirsiniz.

Dolayısıyla villanızda detaylı bir temizlik yapılmasını istiyorsanız sektörün en iyi temizlik şirketlerinden biri olan firmamızla görüşerek kaliteli hizmetimiz ile tanışabilir, sağladığımız memnuniyet doğrultusunda dilerseniz firmamız aracılığıyla günlük, haftalık veya aylık olarak düzenli şekilde temizlik hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Villa Temizliği Yapan Firmalar

Günümüzün temizlik şirketleri konut ve iş yerlerine düzenli olarak yardımcı personel desteğinde bulunmaktadır. Ancak bu temizlik firmalarının hepsi için uzman kadroya sahip demek mümkün değildir. Yüksek kaliteli temizlik hizmeti almak istediğinizde temizlik şirketi araştırmanızı titizlikle yürütmeniz gerekir.

Özellikle Villa Temizliği için deneyimli bir ekiple çalışmanız gerekir. Çünkü villalar normal bir daireye kıyasla çok daha detaylı bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle İstanbul’da Villa Temizliği Yapan Firmalar arasından referansları kuvvetli bir şirket ile sözleşme yaparsanız, sonucun yüz güldürücü olacağına da emin olabilirsiniz. Bu konuda firma seçiminiz bizlerden yana olursa oda ve salon, mutfak, wc ile banyo, balkon ile teras, bahçe ve diğer tüm alanlar detaylı olarak temizliğe tabi tutulacak ve her alan için özel temizlik malzemeleri kullanılacaktır.

Uygun fiyatlarla kapsamlı villa ev temizlik hizmetleri sunuyoruz. Tek seferlik temizliklerden haftalık, aylık veya yıllık sözleşmelere kadar, özel eğitimli personelimiz villanızın ihtiyaçlarını karşılamaya yetkilidir.

İstanbul İçi Villa Temizliği Fiyatları

Uzman bir firmanın tecrübeli ekibi sayesinde villalar hızlı ve en iyi şekilde temizlendiği için, metrekareye de bağlı olarak Villa Temizliği Fiyatları değişkenlik göstermektedir.  Bu hususta firmamızla iletişime geçerseniz villanızın ücretsiz keşfini yapıyoruz. Evinizin en iyi şekilde temizliğinin yapılmasını sağlayarak geriye mutlu, huzurlu bir yuva bırakıyoruz. Firma olarak 15 yıldır villa temizliği konusunda yeterli deneyimi edindiğimiz için referanslarımızı kontrol ederek gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir, kaliteli hizmetimiz ile hijyenik bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU

Aklınızda başka sorular mı var?

 • Villa temizliği hizmetiniz neleri kapsıyor?

  Villa temizliği hizmetimiz talebinize bağlı olarak bahçe temizliği, iç ve dış cam temizliği, banyo tuvalet temizliği, evin silip süpürülmesi, talep edilirse dolap içlerinin temizlenmesi dahil olmak üzere tüm temizlik hizmetlerini içermektedir.

 • Villa temizliği ne kadar?

  Villanın büyüklüğüne ve yapılacak temizliğin detayına bağlı olarak villa temizliği fiyatları değişir. Bizi arayarak ücretsiz keşif desteği alabilirsiniz.

 • TOP